تازه های بریدتقدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران بعد از استقرار موفق سیستم اتوماسیون اداری پرگار

تقدیر بنیاد شهید و امور ایثارگران بعد از استقرار موفق سیستم اتوماسیون اداری پرگار

برگزاری مراسم قدردانی بنیاد شهید و امور ایثارگران از شرکت برید سامانه نوین

مراسم قدردانی از شرکت برید سامانه نوین در بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

پس از نصب و استقرار موفقیت­ آمیز سیستم اتوماسیون اداری پرگار با بیش از ۱۵۰۰۰ کاربر و ۵۲۲ دبیرخانه در خرداد ماه سال جاری در بنیاد شهید و امور ایثارگران، از سوی سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران، حمید مطلبی معاون اداره کل آمار و فناوری اطلاعات، لطف­ الله میرزائی رئیس اداره کاربران و خدمات الکترونیک، محمد بیدل رئیس اداره آمار و اطلاع رسانی، حمید نیک نفس رئیس دبیرخانه مرکزی و حمید رنجبر رئیس دفتر معاونت توسعه و مدیریت بنیاد شهید و امور ایثارگران از تیم استقرار شرکت برید سامانه نوین به مدیریت مهدی جهانیان، تقدیر به عمل آمد.

سید منصور میرمرادی، معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در مراسم تقدیر از شرکت برید سامانه نوین

از سوی شرکت برید سامانه نوین محمدرضا حدادی مدیر عامل، نرگس کیانی مدیر صدای مشتری، مهدی جهانیان مدیر پروژه­ ی نصب و استقرار پرگار و عباس میرعنایت مدیر بازاریابی حضور داشتند.

در ابتدای این مراسم، سید منصور میرمرادی در بخشی از سخنان خود استقرار اتوماسیون اداری پرگار در این مرکز را، یکی از بی دردسرترین استقرار سیستم­ ها در بدو تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران دانست. در بخش دیگری از این مراسم محمدرضا حدادی مدیر عامل شرکت برید سامامه نوین، استقرار اتوماسیون اداری پرگار را با این حجم از کاربر و گستره­ی فعالیت در کشور یکی از بی نظیرترین استقرارها در حوزه ­ی اتوماسیون اداری دانست.

علیرضا امینی مدیر کل آمار و فناوری اطلاعات بنیاد شهید و امور ایثارگران به نگرانی­ های خود قبل از استقرار این پروژه­ی بزرگ با این حجم از کاربر اشاره نمود و گفت قبل از استقرار اتوماسیون اداری پرگار در این مرکز با توجه به تعداد بسیار زیاد کاربران که تخمین می­زدند تا ۲۰۰۰۰ کاربر در آینده هم خواهد رسید؛ امیدی به استقرار موفقیت­ آمیز آن نداشتند؛ اما روند استقرار این سیستم به صورت بسیار مطلوبی پیش رفت. وی همچنین افزود هیچ مشکلی در جریان استقرار پیش نیامد و همکاری بسیار خوب بنیاد با تیم استقرار این پروژه باعث شد در کم­ترین زمان ممکن این مهم محقق شود و هم اکنون در پی این هستیم که توسعه سیستم برای کاربران جدید در دستور کار قرار گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

نوزده − هفده =

ارسال نظر