تازه های برید

بیست و چهارمین سالروز تاسیس برید سامانه نوین

پیام جناب آقای مهندس محمدرضا حدادی ،مدیر عامل محترم برید سامانه نوین

سالی دیگر بر ما در برید گذشت. برید در این سال در آستانه جهشی بزرگ است،اراده، سخت‌کوشی و انسجام خانواده برید لازمه تحقق این آرزوست. محور این جهش خودسازی و تحول اعضاء این خانواده است، صبر، امید و همراهی همه ذینفعان علی‌الخصوص کارکنان سخت‌کوش برید ضامن پیروزی ماست. امیدوارم که در کنار هم، آرزوها و افتخارات بزرگتری را رقم زنیم. همکاری با خانواده برید از بزرگترین افتخارات اینجانب است.”

گرامی داشت ۱۴ آذرماه، بهانه‌ای است که تلاش صادقانه مدیران و کارکنان محترم را ارج نهاده و یک سال، حرکت و فعالیت مستمر را که توانستیم با نگاهی دانش بنیان و استراتژیک به سازمانی تاثیر گذار مانند سال های گذشته،در صنعت ICT کشور باشیم، در کنار یکدیگر جشن بگیریم.

بدون شک ” برید سامانه نوین ” با در اختیار داشتن سرمایه های عظیم بالاخص بهره مندی از نیروهای انسانی کارآمد و مجرب، می تواند برای تداوم و اعتلای قابلیتهای خود در عرصه داخلی حضوری فعال داشته باشد تا بدینوسیله بتواند سهمی بیشتر از بازار سیستم های جامع سازمانی را به خود اختصاص دهد.

در مراسم جشنی که به مناسبت این روز بزرگ با حضور مدیرعامل محترم،مدیران ارشد و همکاران گرامی برگزار شد،سرکار خانم فتوحی مدیر منابع انسانی شرکت از حضور همکاران تشکر کرد و گزارش مختصری از وضعیت شرکت ارائه نمود.همزمان با جشن سالگرد ،مسابقه فینال دارت در شرکت برگزار شد که آقای وحید مبارکی از واحد استقرار و پشتیبانی توانست عنوان قهرمانی را کسب نماید و آقایان علی الهی و علیرضا نعیمی به مقام دوم و سوم نایل امدند.جوایزی نفیس به همکاران توسط مدیرعامل محترم و مدیرمنابع انسانی اهدا گردید.همچنین در این مراسم هدیه سالگرد تولد آقای امیرحسین منهوبی و هدیه تبریک ازدواج آقایان رضا آتشکده و مزدک هارونی تقدیم گردید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

نوزده − نه =

ارسال نظر