تازه های بریدتبریک عید نوروز برید سامانه نوین

برخیز که می رود زمستان/بگشای در سرای بستان – برخیز که باد صبح نوروز/در باغچه می کند گل افشان

تبریک عید نوروز برید سامانه نوین

ما همه اعضای برید فرارسیدن این عید باستانی را به همکاران و مشتریان خود تبریک می گوییم و از صمیم قلب آرزو داریم تا سال ۹۶، سال مملو از موفقیت و شادی برای همه ایرانیان عزیزمان باشد.

ما در سال گذشته تمام سعی خود کردیم تا بتوانیم سهم خود را در پیشرفت،‌ رشد و بلوغ سازمان های داخلی در حوزه فناوری اطلاعات به انجام رسانیم. سال ۹۵ برای مجموعه برید و مشتریانش سال بسیار مهمی بود زیرا در این سال محصول جدید خود، پرگار را به صورت عمومی رونمایی کردیم. معرفی رسمی سیستم جامع و یکپارچه پرگار در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ تهران با استقبال زیادی از سوی مشتریان روبرو شد به گونه ای که این نمایشگاه بیشترین بازدید را در میان تمامی نمایشگاه های پیشین برید داشته است. پرگار نسل جدیدی از سیستم های جامع و یکپارچه سازمانی بر پایه BPMS شامل راهکارهای اتوماسیون اداری، منابع انسانی و مالی است. این سیستم به دلیل ویژگی های خاص معماری خود (در مورد معماری پرگار بیشتر بخوانید)‌ جهشی هوشمندانه و نوآورانه در زمینه سیستم های سازمانی بومی می باشد.

آرزو داریم سال ۹۶، در سال ۹۶ بتوانیم با قدم های کوچک و استوار بر موفقیت هایمان بیافزاییم و و تحولات عظیم را به وجود آوریم

سال نو مبارک

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

چهار + هفت =

ارسال نظر