تازه های بریدارتقا سیستم اتوماسیون اداری بانک صنعت و معدن

بانک صنعت و معدن ایران، به نسل چهارم از نرم­ افزار سازمان الکترونیک برید به نام “پرگار” مهاجرت نمود.

ارتقا سیستم اتوماسیون اداری بانک صنعت و معدن

بانک صنعت و معدن از دهه ۱۳۸۰ لزوم استفاده از محصولات جامع اتوماسیون اداری شرکت برید سامانه نوین را در دستور کار خود قرار داد؛ از این روی با تمامی نسل ­­های نرم­افزارهای سازمان الکترونیک برید همراه بوده است. در اسفند ماه ۱۳۹۷، بانک صنعت و معدن با اعتماد دوباره به محصولات جامع اتوماسیون اداری شرکت برید سامانه نوین، به منظور بهره­­مندی از نرم­ افزارهای اتوماسیون اداری کاملاً تحت وب از سازمان الکترونیک برید (EOrg) با ۱۲۶۰ کاربر در تمام شعب کشور به اتوماسیون اداری پرگار مهاجرت نمودند.

بانک صنعت و معدن در سال ۱۳۹۱ از لحاظ میزان درآمد، در جایگاه شصت و یک­ امین شرکت برتر ایرانی قرار گرفت و در سال ۱۳۹۲ براساس رتبه­‌بندی انجام شده توسط سازمان مدیریت صنعتی، با احتساب صورت­ های مالی، به رتبه ۴۶ در میان ١٠٠ شرکت برتر ایران ارتقاء پیدا نمود.

این بانک به موجب مصوبه ۰۲/۰۷/۱۳۵۸ مجمع عمومی بانک­­ها، از ادغام بانک­های اعتبارات صنعتی، توسعه صنعتی و معدنی ایران، توسعه و سرمایه­گذاری ایران، شرکت سرمایه­گذاری بانک­­های ایرانی، صندوق ضمانت صنعتی و صندوق معادن تشکیل گردید. تمرکز اصلی این بانک معطوف بر ارائه خدمات بانکداری خرد و وام‌های صنعتی می‌باشد.

تاریخچه بانک صنعت و معدن

تجهیز بانک صنعت و معدن به نسل چهارم از نرم ­افزار های سازمان الکترونیک برید (پرگار) در مرداد ماه ۱۳۹۸ به اتمام رسید. از دستاوردهای به دست آمده از استقرار اتوماسیون اداری پرگار در بانک صنعت و معدن می­­توان به مواردی از این قبیل اشاره نمود: عدم وابستگی اتوماسیون اداری پرگار به سیستم عامل، سهولت ثبت نامه­ های شعب از لحاظ وارده و صادره، پشتیبانی بر روی پلتفرم ­­های مختلف، پشتیبانی از تمامی مرورگرهای استاندارد، واسط کاربری تطبیق­ پذیر، استفاده از اقلام اطلاعاتی پویا در متن پیش­نویس نامه و تعریف سر برگ مستقل از الگوی پیش نویس، امضاء الکترونیکی با استفاده از قلم نوری و …

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

شش + هشت =

ارسال نظر