تازه های بریدجدیدترین استقرار نرم افزار مالی و لجستیک پرگار

استقرار و پیاده‌سازی سیستم‌های مالی و لجستیک پرگار در دو مرکز مهم و استراتژیک نهاد ریاست جمهوری و پژوهشگاه فضایی ایران به اتمام رسید. عملیاتی شدن این سیستم‌ها پس از نصب، استقرار و نهادینه‌سازی سیستم جامع پرگار (اتوماسیون اداری و منابع انسانی) در این مراکز صورت گرفته است. علاوه بر استقرار سیستم‌های فوق، سیستم فرم‌ساز (BPMS) جهت دسترسی سریع به فرم‌های پرکاربرد سازمانی و جلوگیری از هدر رفت کاغذ استقرار یافته است.

جدیدترین استقرار نرم افزار مالی و لجستیک پرگار

– نهاد ریاست جمهوری: برید، با اتکاء به تیم تحلیل مالی مجرب و متخصص خود توانست سیستم‌های لجستیک پرگار را که شامل زیر سیستم‌های مدیریت انبار و مدیریت خرید و تدارکات می‌باشد؛ پس از استقرار کامل، در نهاد ریاست جمهوری راه‌اندازی نماید. پیش از استقرار و عملیاتی شدن سیستم‌های لجستیک در نهاد ریاست جمهوری، سیستم‌های مالی پرگار شامل زیر سیستم‌های حسابداری مالی و دریافت و پرداخت نیز در سال ۱۳۹۵ استقرار و پیاده‌سازی گردیده بود. سیستم‌های لجستیک پرگار در ۶ مرکز به نام‌های: نهاد ریاست جمهوری، معاونت اجرائی رئیس جمهور، معاونت امور زنان و خانواده، شورای عالی امنیت ملی، هیئت عالی گزینش و شورای نظارت بر صدا و سیما، در ۱۱۹ ساختمان اداری و عملیاتی با ۲۵۰۰ کاربر نهادینه‌سازی و عملیاتی گردیده است. سیستم‌های مالی و لجستیک پرگار جهت یکپارچه‌سازی پس از استقرار موفق اتوماسیون اداری در این نهاد، پیاده‌سازی گردید. استقرار سیستم‌های مذکور در مراکز نامبرده علاوه بر ایجاد یکپارچگی بین سیستم­‌های اتوماسیون اداری و مالی پرگار، موجب شد تا تمامی فرآیندهای کاغذی در عملیات درخواست کالا از شکل کاغذی به صورت الکترونیک درآید؛ به نحوی که تمامی پرسنل این سازمان ملزم به استفاده از فرآیند خودکار درخواست کالا می‌باشند و از نمونه‌های اجرائی آن می‌توان به عدم نیاز به چاپ اسناد کاغذی و برداشته شدن تمامی پرینترها و بسته شدن تمام پورت‌های چاپی با استفاده از قابلیت پیوست مستندات سیستم های پرگار در معاونت زنان اشاره نمود.

– پژوهشگاه فضایی ایران: در راستای یکپارچه‌سازی با سیستم‌های جامع پرگار، سیستم‌های‌ مالی و لجستیک پرگار (حسابداری مالی، مدیریت انبار، مدیریت اموال و مدیریت خرید) و سیستم فرم‌ساز (BPMS) در پژوهشگاه فضایی ایران پیاده‌سازی و عملیاتی گردید. استقرار سیستم‌ مالی و لجستیک پرگار در این مرکز با ۱۸۰۰ کاربر در پژوهشکده مکانیک، پژوهشکده مواد و انرژی، پژوهشکده رانشگرهای فضائی، مرکز تحقیق فضائی، مرکز یکپارچه‌سازی و آزمون سامانه‌های فضایی، پژوهشکده سامانه‌های ماهواره و پژوهشکده حمل و نقل فضائی به اتمام رسیده است. گستردگی مراکز استقرار و پیاده‌سازی نرم‌افزار مالی و لجستیک پرگار در این پژوهشگاه که پرچمدار دانش صلح‌آمیز فضایی در کشور است؛ شهرهای تهران، اصفهان، شیراز و تبریز را در بر می‌گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

2 × یک =

ارسال نظر