تازه های بریدحضور برید سامانه نوین در اولین نمایشگاه تخصصی حراست، امنیت، و فناوری اطلاعات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

اولین نمایشگاه تخصصی حراست، امنیت و فناوری اطلاعات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس (عسلویه) در حال برگزاری است.
حضور برید سامانه نوین در اولین نمایشگاه تخصصی حراست، امنیت، و فناوری اطلاعات در صنایع نفت، گاز و پتروشیمی

هدف از برگزاری این نمایشگاه تقویت و به روز رسانی سیستم‌های حراست و امنیت کشور به منظور هوشمندسازی و ارتقای امنیت داده‌ها در صنایع انرژی است. از دیگر اهداف آن آگاهی‌رسانی در خصوص جدیدترین فناوری‌های سیستم‌های ایمنی، امنیت، حفاظت و فناوری اطلاعات با معرفی آخرین دستاوردها و توانمندی‌های فنی تولیدکنندگان و ارائه‌دهندگان این نوع خدمات است.

نمایشگاه تخصصی حراست، امنیت و فناوری اطلاعات با حضور شرکت برید سامانه نوین ارائه‌دهنده راهکارهای نرم‌افزاری جامع و یکپارچه سازمانی، از تاریخ ۹ الی ۱۲ دی ماه در عسلویه برگزار می‌شود.

برید به عنوان یک شرکت دانش بنیان و پیشرو در صنعت فناوری اطلاعات در ایران در این نمایشگاه حضوری فعال دارد. این شرکت با ارائه نرم‌افزار یکپارچه و جامع سازمانی پرگار در حوز‌های مالی، اداری، منابع انسانی و BPMS توانسته است اعتماد بیش از ۹۰% از صنایع بزرگ نفت، گاز و پتروشیمی کشور را در طول‌ سال‌های بسیاری که از تأسیس شرکت می‌گذرد؛ به خود جلب نماید و هم اینک صنایع بزرگ انرژی ایران جزوی از خانواده بزرگ مشتریان برید است.

بخشی از اعتماد صنایع بزرگ حوزه انرژی به شرکت برید متأثر از اخذ گواهینامه‌های امنیتی سیستم‌ها از مراجع معتبر صادرکننده این گواهی‌ها در کشور است. دریافت گواهی‌نامه‌های امنیتی با عنوان: ” گواهینامه پدافند غیرعامل کشور” و نیز “گواهی ارزیابی امنیتی افتا” نمودی از این اعتماد است.

اهمیت برگزاری این نمایشگاه تخصصی در این است که تأسیسات عظیم نفت و گاز  ایران  با حدود ۴۰ واحد پتروشیمی، ۲۴ فاز پالایشگاهی گاز و ۱۰۰۰ پیمانکار این صنعت بزرگ، در عسلویه مستقر هستند.

شرکت برید در محل نمایشگاه‌های دائمی منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس در غرفه A7-A8 مستقر گردیده است. ساعت بازدید از نمایشگاه هر روزه از ساعت ۱۰ الی ۱۷ می‌باشد.

برید سامانه نوین از متخصصین و علاقه‌مندان به دریافت آخرین اخبارحوزه‌ی فناوری اطلاعات در حوزه‌ی محصولات جامع و یکپارچه نرم‌افزاری، جهت بازدید از این نمایشگاه دعوت به عمل می‌آورد.

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

3 + 10 =

ارسال نظر