هر آنچه از یک سیستم انتظار داریم

در زیر سیستم های مالی پرگار سعی نموده ایم تا از لحظه ورود یک فرد به سازمان، تا فعالیت های حین استخدام، ثبت و ضبط احکام پرسنلی و تردد پرسنل، محاسبه حقوق و دستمزد و خروج یک فرد از سازمان به سیستم های اطلاعاتی نیاز است که بتوانند مسئولیت های واحد منابع انسانی و اداری را تسهیل نمایند. پرگار با پوشش تمامی فعالیت های مرتبط با منابع انسانی و اداری سازمان این مهم را محقق می سازد.
سیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوین
 

 

آشنایی با زیر سیستم ها

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی کاتالوگ سیستم را دانلود نمایید.

دانلود کاتالوگ

سیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوین

مجموعه ای یکپارچه از زیرسیستم های منابع انسانی

ارتباط منسجم، کامل و پیوسته میان اطلاعات سیستم های منابع انسانی پرگار باعث مي‌شود تا علاوه بر حذف دوباره‌كاري‌ها و عمليات تكراري، صحت اطلاعات در سيستم‌هاي مختلف تضمين شده و از بروز ناسازگاري در اطلاعات سازمان جلوگيري شود. از طرف ديگر يكپارچگي بين سيستم حقوق و دستمزد و سيستم حسابداري پرگار باعث مي‌شود تا فرايند صدور اسناد حسابداري حقوق و دستمزد و نحوه تشخيص مراكز هزينه و اعتبارات مورد نياز در اين حوزه تسهيل شده و به صورت خودكار انجام شود. اين امر باعث افزايش صحت و اطمينان به اطلاعات سيستم حقوق و دستمزد خواهد شد.

اطمینان کامل از صحت امنیت اطلاعات

به دلیل آنکه سیستم های منابع انسانی محلی برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی کاربران هستند و همچنین تاثیر این سیستم های بر روی همه کارکنان و مجموعه سازمان، امنیت اطلاعات در پرگار حساسیت ویژه ای برای ما داشته است. بنابراین براي حفظ حريم خصوصي اين اطلاعات و جلوگيري از دخل و تصرف و رديابي تغييرات صورت گرفته، تدابير ويژه‌اي را در نظر گرفته ایم و با ايجاد لايه‌هاي امنيتي متعدد سعي نموده ایم تا دغدغه‌هاي امنيتي مديران را پوشش دهیم.

انقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانی

در پرگار با رویکرد فرآیندمحوری سعی نموده ایم با تاکید بر فرآیندهای اصلی منابع انسانی و اداری و پوشش تمامي زنجيره فرآيند در كليه سيستم‌هاي اين مجموعه، فعالیت‌های فاقد ارزش افزوده را در سیستم حذف نموده ایم. درنتیجه ثبت اطلاعات تکراری کاهش پیدا نموده، بهره‌وری نیروی انسانی افزایش یافته و تصمیم گیری مدیران را دقیق‌تر می سازد. با توجه به بهبود و توسعه فرآیندها با استفاده از سیستم های مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)، عملیات اضافی در پرگار حذف شده و کارایی حداکثری را برای سازمان به ارمغان خواهد آورد.
انقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانیانقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانیانقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانیانقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانیانقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانی

 • مدیر اتوماسیون اداری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
  محصول برید به خوبی توانسته است مفهوم اتوماسیون اداری را در سازمان ما پیاده سازی نماید. مواردی همچون مدیریت مکاتبات اداری و تبادل اطلاعات توسط سیستم برید انجام گرفته است و نتایج خوبی در سازمان ما به همراه داشته است. آینده در اختیار شرکتی است که فناوری و نیروی انسانی مستعد دارد.
  جناب آقای هادی زاده
  مدیر اتوماسیون اداری از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
 • مدیر اداری و منابع انسانی شرکت کشت و صنعت شمال
  یکپارچه سازی، انسجام، پایش مکاتبات، ردیابی، پیگیری و استفاده بهینه از زمان، نتایج قابل لمس استفاده از اتوماسیون اداری پرگار است.
  مهندس مجید قاسمی
  مدیر اداری و منابع انسانی از شرکت کشت و صنعت شمال
پرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقه

مختص هر سازمان، هر سلیقه

سازمان‌ها به لحاظ ویژگی‌های قوانین و مقررات، ساختار سازمانی و انواع پست‌های سازمانی با یکدیگر تفاوت دارند. این تفاوت موجب می‌شود که سیستم منابع انسانی هر سازمان نیازمند ویژگی‌ها و امکانات خاصی باشد. پرگار به دلیل ماهیت معماری و زیرساخت خود قادر است تا با سفارشي‌سازي بخش‌هاي مورد نياز در سايت مشتري، با توجه به سلیقه‌ها و سياست‌هاي خاص مديران، رویه‌ها و قوانین ویژه هر سازمان تطبيق پيدا نموده و نيازهاي خاص مديران در سازمان را پوشش دهد.

تجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند

در پرگار، سیستم به گونه ای طراحی شده است تا کاربر بتواند تمامی فعالیت های خود را آنچنان که دوست دارد انجام داده و بالاترین کارایی را ایجاد نماید. زمانی که کار با پرگار را آغاز می نمایید کمترین نیاز به آموزش شخص دیگری پیدا خواهید نمود. رنگ های بخش های مختلف پرگار به صورت کاملا حرفه ای به تناسب نوع فعالیت و مخاطب آن بخش ایجاد و استفاده شده است.
درخواست دمو