ثبت تا گزارش، پرگار در همه فرآیندهای مالی سازمان

در پرگار تمامی فرایندهای مالی از بدو وقوع تا پایان عملیات آنها و رسیدن به گزارش جامع و قابل اتکا پوشش داده می شود. مزیت استفاده از سیستم مالی پرگار، تسهیل ثبت و نگهداری وقایع و رویدادهای مالی،‌ پردازش تراکنش های مالی و گزارش گیری های جامع و کامل از اطلاعات مالی است.
سیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوین

 

آشنایی با زیر سیستم ها

جهت دریافت اطلاعات تکمیلی کاتالوگ سیستم را دانلود نمایید.

دانلود کاتالوگ


امن و مطمئن، گاوصندوق امن اسناد و اطلاعات

وجود تدابیر امنیتی در سیستم های اطلاعاتی حسابداری و مالی که سازمان ها استفاده می نمایند خطر نفوذ به سیستم و دستکاری اطلاعات را پایین آورده و از بروز خسارت‌های غیرقابل جبران جلوگیری می نماید. سيستم‌هاي مالي پرگار با بهره‌گيري از لايه‌هاي امنيتي متعدد و قدرتمند، باعث مي‌شود تا صحت اطلاعات تا حد زيادي تضمين شده و ذخيره‌سازي اطلاعات حساس در آنها با آسودگي خاطر بيشتري انجام شود. سيستم مالى پرگار تمامى عمليات كاربران را ثبت و نگهدارى نموده و امكان رديابى تمامى فعاليت‌هاى صورت گرفته در سيستم را جهت نظارت و كنترل مديران فراهم مى نمايد. يكى از امكانات منحصر به فرد سيستم پرگار پشتيبانى از واحدهاى ثبت مالي در سازمان است. با استفاده از اين قابليت مي‌توان ثبت اسناد و ورود اطلاعات دفاتر مالى را به صورت تفكيك شده و با سطوح دسترسی‌هاى مشخص در سازمان توزيع نمود تا مديران بتوانند متناسب با سياست‌ها و نيازمندي‌هاي امنيتي خود، عمليات مالي را كتترل و مديريت نمايند.

ارتباط ذاتی میان اجزا اطلاعات، یکپارچگی قلب سیستم های اطلاعاتی

ما در پرگار زیرساختی یکپارچه را برای سازمان ها و کلیه واحدهای تابعه و عاملین ذیحساب ایجاد نموده ایم که موجب می گردد علاوه بر ایجاد وحدت رویه در مراحل انجام کار با توجه به دستورالعمل های ابلاغی، تبادل اسناد و اطلاعات مالی واحدهای تابعه و ستاد را تا حد زیادی تسهیل و تسریع نموده و امکان گزارش گیری تجمیعی و به لحظه از این اطلاعات را فراهم آورد. زیر ساخت ویژه پرگار موجب می گردد که ارتباط یکپارچه و منسجمی میان بخش مالی و اتوماسیون اداری پرگار ایجاد گردد که بر اساس آن بتوان برای گردش اسناد و مدارک مالی از سیستم اتوماسیون اداری استفاده نمود.

سیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوینسیستم مالی و حسابداری پرگار برید سامانه نوین
 • مدیر اتوماسیون اداری شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
  محصول برید به خوبی توانسته است مفهوم اتوماسیون اداری را در سازمان ما پیاده سازی نماید. مواردی همچون مدیریت مکاتبات اداری و تبادل اطلاعات توسط سیستم برید انجام گرفته است و نتایج خوبی در سازمان ما به همراه داشته است. آینده در اختیار شرکتی است که فناوری و نیروی انسانی مستعد دارد.
  جناب آقای هادی زاده
  مدیر اتوماسیون اداری از شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب
 • مدیر اداری و منابع انسانی شرکت کشت و صنعت شمال
  یکپارچه سازی، انسجام، پایش مکاتبات، ردیابی، پیگیری و استفاده بهینه از زمان، نتایج قابل لمس استفاده از اتوماسیون اداری پرگار است.
  مهندس مجید قاسمی
  مدیر اداری و منابع انسانی از شرکت کشت و صنعت شمال
تجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگارتجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند اتوماسیون پرگار

تجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند

در پرگار، سیستم به گونه ای طراحی شده است تا کاربر بتواند تمامی فعالیت های خود را آنچنان که دوست دارد انجام داده و بالاترین کارایی را ایجاد نماید. زمانی که کار با پرگار را آغاز می نمایید کمترین نیاز به آموزش شخص دیگری پیدا خواهید نمود. زیبایی و دلنشینی محیط کاربری پرگار،‌ طراحی جلب کننده بخش های مختلف آن با استناد به استاندارد UX، علاقه به استفاده طولانی مدت از آن را افزایش می دهد. رنگ های بخش های مختلف پرگار به صورت کاملا حرفه ای به تناسب نوع فعالیت و مخاطب آن بخش ایجاد و استفاده شده است.

سیستم بهینه بر مبنای فرآیندهای سازمان

در سیستم جامع مالی پرگار با داشتن رویکرد فرآیندمحوری میان عملیات مختلف مالی به دنبال آن بوده ایم تا حجم فعالیت های کاربران را کاهش داده و مخاطرات ناشی از ثبت تکراری یا عدم ثبت رویدادها را کاهش دهیم. هدف اصلی از رویکرد فرآیندمحوری در سیستم پرگار کاهش حجم فعالیت های تکراری کاربران و در نتیجه افزایش زمان مفید کاربران برای برنامه ریزی و انجام فعالیت های مهمتر است. با توجه به بهبود و توسعه فرآیندها با استفاده از سیستم های مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)، عملیات اضافی در پرگار حذف شده و کارایی حداکثری را برای سازمان به ارمغان خواهد آورد.
بهبود فرآیند های سازمانی با سیستم مالی و حسابداری پرگاربهبود فرآیند های سازمانی با سیستم مالی و حسابداری پرگاربهبود فرآیند های سازمانی با سیستم مالی و حسابداری پرگاربهبود فرآیند های سازمانی با سیستم مالی و حسابداری پرگاربهبود فرآیند های سازمانی با سیستم مالی و حسابداری پرگار

سریع ترین پشتیبانی نرم افزاری

تغییرات نظام مالی بخش عمومی در حال تکامل است و سازمان های دولتی تغییرات و تحولات زیادی را به واسطه این تکامل در سیستم مالی خود تجربه خواهند نمود. ما در سیستم پرگار به دنبال آن هستیم تا در سریع ترین زمان ممکن موارد مورد نیاز مشتریان را در پرگار پشتیبانی نماییم.

یک سیستم کاملا متناسب با سازمان شما

به علت وجه تمایزی که بین سازمان های دولتی از نظر عملکرد و وظیفه وجود دارد، تفاوت در سیستم حسابداری و هدف آنها امری بدیهی است. بنابراین به لحاظ نیازمندی ها و فرآیندهای مالی تفاوت های زیادی در بین دستگاه های بخش عمومی وجود دارد. از طرفی تغییر در سیستم حسابداری دولتی ایران نیز امری اجتناب پذیر است. به همین دلیل در پرگار امکانات متنوعی قرار داده شده است تا سازمان ها قادر باشند تا حد ممکن سیستم را بر اساس ضرورت ها و نیازهای واقعی خود تنظیم نمایند.
سیستم مالی و حسابداری پرگار متناسب با سازمان شماسیستم مالی و حسابداری پرگار متناسب با سازمان شماسیستم مالی و حسابداری پرگار متناسب با سازمان شما
درخواست دمو