مهدی قاسمی، مدیر خدمات پس از فروش برید با اعلام این خبر گفت:به درخواست مناطق نفت خیز جنوب فرایند ارتقای نسخه سازمان الکترونیک برید سازمان از نگارش ۲ به ۳ از ابتدای ماه جاری به مدت یک هفته با موفقیت انجام گردید.

قاسمی در ادامه گفت:در سازمان مناطق نفت خیز جنوب به دلیل حجم دیتای بالا(۴ ترابایت)،بالا بودن تعداد کاربران(۸۰۰۰)،برنامه‌ریزی آموزشی جهت ارائه آموزش‌های لازم به پرسنل و رفع اشکال کاربران در جلسات بازآموزی و وسعت پراکندگی مراکز از جمله چالش هایی بود که مدت اجرای این فرایند را طولانی کرد.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، (به‌اختصار: NISOC) بزرگترین شرکت نفت و گاز ایران است، که دفتر مرکزی آن، در شهر اهوازمستقر می‌باشد. این شرکت در سال ۱۹۷۱ در شهرمسجدسلیمان، استان خوزستان تأسیس شد.

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب هم‌اکنون بیش از ۸۵٪ درصد از نفتو ۱۶٪ درصد از گاز ایران را تولید می‌کند؛ به طوری که روزانه بالغ بر ۳میلیون بشکه نفت خام، ۸۰۰میلیون فوت مکعب گاز طبیعیو ۱۵۰ هزار بشکه میعانات گازیاستخراج می‌نماید. این شرکت زیرمجموعه‌ای از شرکت ملی نفت ایران بشمار می‌آید. شرکت مناطق نفت خیز مسئولیت برنامه‌ریزی تولید و مدیریت بیش از ۷۰ مخزن نفتی و گازیبا مجموع بیش از ۳۳۰میلیارد بشکه نفت درجا و بیش از ۴۲۰تریلیون فوت مکعب گاز درجا را عهده‌دار است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

چهارده − یک =

ارسال نظر