تازه های بریدنوروز 97 - برید سامانه نوین

به نام خدا

نوروز 97 - برید سامانه نوین

بهار آمد، بهار آمد، سلام ْآوَردْ مستان را! از آن پیغامبر ِخوبان، پیامْ آوَردْ مستان را!

سال دیگری را در کنار خانواده بزرگ برید اعم از کارکنان، مشتریان، کاربران و همه دوستان و همراهانی که ما را در این مسیر سخت و طولانی یاری می‌کنند به پایان بردیم. در این سال عمده تلاش و همت ما راه‌اندازی محصولات جدید برید در سایتهای مشتریان عزیزمان بوده است که همیشه در طی سالهای پر افت و خیز برید در کنار ما بوده‌اند و با وجود کاستیها و نواقص ما را همراهی کرده‌اند.

شرکت برید سامانه نوین همواره قدردان مشتریان خود بوده است که در طی بیش از ۲۳ سال فعالیت خود همیشه در کنار برید بوده‌اند و ما را در توسعه شرکت و محصولات یاری کرده‌اند.

موفقیتها و توسعه برید مرهون تلاش‌های کارکنان مسئولیت‌پذیر، پرتلاش و پرانگیزه آن است. همواره تلاش کارکنان برید همراهی با مشتری و جلب رضایت آنان بوده است و از هیچ تلاشی در این زمینه دریغ نکرده‌اند.

در سال جدید،

برآنیم تمرکز بیشتری بر روی رضایت مشتریان خود از محصولات و خدمات شرکت نموده و میزان رضایت آنها را در سطح مطلوبتری افزایش دهیم.

برآنیم توان بیشتری را مصروف رضایت کارکنان خود نمائیم.

برآنیم سبد محصولات خود را کاملتر کرده و محصولات خود را در سایت مشتریان توسعه بیشتری دهیم.

برآنیم کیفیت خدمات خود را بهتر نموده و تسهیل و تسریع بیشتری در خدمات خود ایجاد نمائیم.

برآنیم کسب و کار برید را توسعه بیشتری داده و خانواده برید را بزرگ‌تر نمائیم.

در پایان، سال جدید را به همه خانواده برید تبریک عرض نموده و برای همه اعضای این خانواده سالی سرشار از موفقیت، بهروزی، نشاط و شادابی و آرامش در کنار کانون گرم خانواده، آرزومندم.

محمدرضا حدادی

مدیرعامل

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

سه × 1 =

ارسال نظر