تازه های بریدجدیدترین مجموعه استقرارهای نرم‌افزار منابع انسانی پرگار در زمستان 98

نصب و استقرار سیستم‌ جامع منابع انسانی پرگار در پژوهشگاه فضایی ایران، دانشگاه صنعت نفت آبادان و شرکت مهندسی توسعه پترو فرآیند کرخه، در بهمن ماه سال جاری به اتمام رسید.

جدیدترین مجموعه استقرارهای نرم‌افزار منابع انسانی پرگار در زمستان 98
  • پژوهشگاه فضایی ایران: استقرار و پیاده‌سازی سیستم‌ منابع انسانی پرگار (تشکیلات، پرسنلی، احکام و کارگزینی، حضور و غیاب و حقوق و دستمزد) در این پژوهشگاه با ۱۸۰۰ کاربر، در هفت زیر مجموعه به نام‌های: پژوهشکده سامانه‌های ماهواره، پژوهشکده حمل و نقل فضائی، پژوهشکده مکانیک، پژوهشکده مواد و انرژی، پژوهشکده رانشگرهای فضائی، مرکز تحقیق فضائی و مرکز یکپارچه‌سازی و آزمون سامانه‌های فضایی در شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز و تهران به اتمام رسید. در راستای یکپارچه‌سازی با سیستم‌ جامع و یکپارچه پرگار، سیستم‌ اتوماسیون اداری، مالی (انبار، اموال، خرید و تدارکات و حسابداری مالی) و فرم‌ساز (BPMS) پرگار نیز پیاده‌سازی و استقرار گردیده است. پژوهشگاه فضایی ایران یک سازمان دانش بنیان در زمینه دانش‌های صلح‌آمیز فضایی و زیر مجموعه وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات است. اهم فعالیت‌های این مرکز در حوزه طراحی و ساخت ماهواره‌های سنجشی، مخابراتی و نیز توسعه سامانه‌های حمل و نقل فضائی می‌باشد.
  • دانشگاه صنعت نفت آبادان: نصب، استقرار و راه‌اندازی سیستم حضور و غیاب پرگار در این مرکز با ۶۰۰ کاربر به اتمام رسید. این مرکز از استفاده‌کنندگان نرم‌افزار اتوماسیون اداری پرگار است و رضایت حداکثری از نسل چهارم سازمان الکترونیک برید، موجب گردید، در صدد تجهیز خود به سیستم حضور و غیاب پرگار نیز برآیند. دانشگاه صنعت نفت آبادان وابسته به وزارت نفت است و پس از دانشگاه تهران، قدیمی‌ترین موسسه آموزش عالی در کشور قلمداد می‌شود. این دانشگاه دارای چهار دانشکده در شهرهای آبادان، اهواز، تهران و محمودآباد می‌باشد.
  • شرکت مهندسی توسعه پترو فرآیند کرخه: نصب و استقرار سیستم حضور و غیاب پرگار در این مرکز با ۵۰ کاربر به اتمام رسید. این مرکز نیز به مانند مراکز فوق از استفاده کنندگان سامانه اتوماسیون اداری پرگار است. شرکت مهندسی توسعه پترو فرآیند کرخه از سرمایه‌گذاران بزرگ در حوزه‌های مربوط به نفت، گاز و انرژی و از شرکت‌های فعال در زمینه اکشتاف و توسعه میدان‌های نفتی و گازی در کشور است.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

3 + 5 =

ارسال نظر