سیستم منابع انسانی

حضور و غیاب

محاسبات مربوط به تردد کارمندان، مرخصی‌ها، مأموریت‌ها و همچنین کسر کار و اضافه‌کارها در سیستم حضور و غیاب صورت می‌گیرد. به کمک این سیستم می‌توان فرآیندهای مربوط به حضور و غیاب را با دقت و سرعت بیشتری مدیریت کرد.

راهکار یکپارچه پرگار

با استفاده از نرم‌افزار حضور و غیاب پرگار، می‌توانید تمامی فرآیندها و محاسبات مربوط به تردد کارمندان، مرخصی‌ها، مأموریت‌ها، کسرکار و اضافه‌کار را به صورت یکپارچه مدیریت کنید.
رابط کاربری مناسب و به‌کارگیری تجربۀ همکاری با بسیاری سازمان‌ها و شرکت‌ها در طراحی فرآیندها، موجب بلوغ نرم‌افزار حضور و غیاب پرگار شده است و مدیران و کارمندان شرکت شما می‌توانند به‌راحتی، عملیات مدنظر خود را در سیستم پرگار پیاده‌سازی و اجرا کنند.

 

دستگاه‌های ساعت‌زنی متفاوتی در بازار وجود دارد که ممکن است در شرکت شما مورد استفاده قرار بگیرند. و نرم‌افزار حضور و غیاب پرگار، قابلیت سازگاری با تمام این دستگاه‌ها را دارد و از این بابت جایی برای نگرانی وجود ندارد.

 

هر دستگاه حضور و غیابی که داشته باشید، با نرم‌افزار پرگار سازگار است.

چه نوع اطلاعاتی را می‌توان در سیستم

پرسنلی پرگار نگهداری کرد؟

تقریباً تمامی اطلاعات مربوط به کارکنان را می¬توان در این سیستم نگهداری کرد.
یکی از نقاط قوت سیستم پرسنلی و سوابق پرگار این است که می‌توانید تاریخچۀ اطلاعات افراد را در این سیستم نگهداری کنید و سیر تغییرات آن را نیز آنالیز کنید.

علاوه بر مواردی که نام‌ برده ‌شد، ارزیابی‌ها و ارزشیابی‌ها، مهارت‌ها، سوابق بیمه، سوابق تشویق-تنبیه و هرگونه اطلاعاتی را که به کارکنان سازمان مربوط است نیز می‌توانید به دلخواه خود و براساس سیاست‌های سازمان خود، در سیستم پرسنلی و سوابق پرگار نگهداری کنید.

سادگی طراحی منوها و دسته‌بندی‌های منظم به شما این امکان را می‌دهد که در کمترین زمان ممکن، نقص اطلاعات را تشخیص دهید و نسبت به رفع و تکمیل آن اقدام کنید.

سیستم تشکیلات

به‌صورت ویژه با زیرسیستم های زیر در ارتباط است


سایر زیر سیستم های منابع انسانی

سیستم منابع انسانی

پرسنلی و سوابق

حقوق و دستمزد

احکام و کارگزینی

حضور و غیاب

تشکیلات

کارتابل منابع انسانی

ارزشیابی

نظام پیشنهادات

ارزیابی عملکرد

آموزش

رفاهیات

امور مسافرت‌ها

سلامت و ایمنی

رستوران

وام

سوالات رایج

پاسخ سوالات رایج را در این بخش مطالعه کنید.

شناخت نحوه استقرار مناسب سازمان خود با کارشناسان؟

لورم ایپسوم یا طرح‌نما (به انگلیسی: Lorem ipsum) به متنی آزمایشی و بی‌معنی در صنعت چاپ، صفحه‌آرایی و طراحی گرافیک گفته می‌شود. طراح گرافیک از این متن به عنوان عنصری از ترکیب بندی برای پر کردن صفحه و ارایه اولیه شکل ظاهری و کلی طرح سفارش گرفته شده استفاده می نماید،

سوال شماره ۲؟

جواب شماره ۲ است

سوال شماره ۳؟

جواب شماره ۳ است

سوال شماره ۴؟

جواب شماره ۴ است.

ارائه راهکارهای متنوع، خاص و متناسب برای شما