سیستم منابع انسانی

نظام پیشنهادات

مأموریت اصلی سیستم نظام پیشنهادات، ایجاد بستر ارتباطی میان کارکنان و مدیران سازمان است؛ ارتباطی که به‌منظور مشارکت تمام کارکنان در تصمیم‌گیری‌های سازمان انجام می‌شود.

راهکار یکپارچه پرگار

ویژگی‌های سیستم نظام پیشنهادات پرگار:

سادگی در اجرا و پیاده‌سازی فرآیندها:

پرگار به شما کمک می‌کند که در تمامی مراحلِ ثبت، بررسی و اجرای پیشنهادها، به ساده‌ترین شکل ممکن فرآیندهای مدنظرتان را پیاده‌سازی و اجرا کنید.

امکان توضیح و بارگذاری پیوست برای پیشنهادات:

برای مدیریت بهتر پیشنهادها، هر پیشنهاددهنده می‌تواند اثربخشی‌های احتمالی پیشنهاد خود و توضیحاتی را که برای درک آن پیشنهاد لازم است ارائه کند و در کنار آنها می‌تواند بدون محدودیت در حجم و نوع فایل، هر فایلی را که مناسب می‌داند به پیشنهاد خود ضمیمه کند.

شفافیت و دقت بالا:

شما می‌توانید با استفاده از پرگار، علاوه‌بر تشکیل کارگروه‌های تخصصی، معیارهای ارزیابی و فرآیند تصمیم‌گیری را نیز تعیین کنید و با گروه‌بندی امتیازات، نتایج فرآیندهای پیشنهادات را به‌صورت شفاف و دقیق مشاهده کنید.

بانک پیشنهادها:

برای سهولت بیشتر در به‌کارگیری پیشنهادهای تائید شده، تمامی این پیشنهادها در «بانک پیشنهادها» قابل مشاهده است و تمام جزئیات مرتبط با پیشنهاد اعم از فایل‌های ضمیمه‌شده و پاداش‌های تعلق‌گرفته و سایر موارد در همین قسمت قابل مشاهده است.

امکان ثبت اعتراض و گردش مجدد چرخۀ پیشنهاد:

در پرگار، فرآیندها به صورتی تعبیه شده‌اند که همواره برای پیشنهاددهندگان، امکان ثبت اعتراض یا ارائۀ توضیحات بیشتر وجود دارد و در صورت نیاز، تمام چرخه‌های قبلی برای پیشنهاد اصلاح شده مجدداً به اجرا در می‌آید.

طراحی کاربردی و مناسب:

طراحی متناسب با نیاز کاربران باعث شده است که افراد در هنگام استفاده از سیستم نظام پیشنهادات پرگار، با چالش‌های کمتری مواجه باشند و این امر می‌تواند در مشارکت افراد و همسو کردن اهداف پرسنل و سازمان نقش مؤثری داشته باشد.

سوالات رایج

پاسخ سوالات رایج را در این بخش مطالعه کنید.

دریافت گزارش از اطلاعات موجود در سیستم نظام پیشنهادات پرگار به چه شکل صورت می‌گیرد؟

امکان دریافت گزارش از تمامی اطلاعاتی که در این سیستم ثبت می‌شوند وجود دارد. با گزارش‌ساز پویای پرگار می‌توانید از جامع‌ترین تا جزئی‌ترین اطلاعات را در قالب گزارش‌های متنوع از سیستم دریافت کنید.

برای کار با سیستم نظام پیشنهادات پرگار، به چه میزان آموزش نیاز داریم؟

از آنجایی که سیستم‌های پرگار کاربرپسند طراحی شده‌اند، کار کردن با آنها بسیار ساده است و صرفاً با یک آموزش عمومی و ساده، قادر به استفاده از آنها خواهید بود.
مدت‌زمان آموزش نیز، به تعداد افرادی که قرار است از سیستم استفاده کنند و میزان دسترسی‌های هرکدام بستگی دارد.

آیا می‌توانیم سیستم نظام پیشنهادات را به سایر سیستم‌های سازمان متصل کنیم؟

بله. بسته به اینکه چه نوع اتصالی مدنظرتان باشد، قابلیت برقراری ارتباط Web Service در نرم‌افزار پرگار وجود دارد و تا آنجایی که به شرکت برید و محصول پرگار مربوط می‌شود، هیچ مانعی برای ایجاد ارتباط وب‌سرویس وجود ندارد.

ارائه راهکارهای متنوع، خاص و متناسب برای شما