سیستم منابع انسانی

ایمنی و سلامت

مأموریت اصلی نرم‌افزار ایمنی و سلامت، پایش سلامت کارکنان در حوزه‌های مختلف و نگهداری از اطلاعات حاصل از این پایش‌ها است؛ این سیستم به‌منظور مدیریت فرآیندهای مربوط به پایش سلامت کارکنان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

راهکار یکپارچه پرگار

نرم‌افزارهای ایمنی و سلامت، به‌منظور مدیریت و نگهداری اطلاعات مربوط به پایش سلامت کارکنان استفاده می‌شوند.

ویژگی‌های سیستم ایمنی وسلامت:

شما می‌توانید به‌سادگی معیارهایی را که در رابطه با سلامت کارکنان اهمیت دارد، در سیستم پرگار وارد کنید و مصداق‌ها و شاخص‌هایی را که برای هرکدام از معیارها مدنظرتان است مشخص کنید.

تمام مراحل پایش سلامت، در سیستم پرگار به بهترین شکل ممکن پیاده‌سازی شده‌اند و شما می‌توانید علاوه‌بر ورود اطلاعات حاصل از آزمایش‌ها و بررسی‌های تخصصی برای هر فرد، بارگذاری اطلاعات را به صورت گروهی نیز انجام دهید.

ساختار طبقه‌بندی و نگهداری اطلاعات بسیار حائز اهمیت است و در پرگار این ساختار به نحوی معماری شده است که شما بتوانید به‌راحتی و در سریعترین حالت ممکن به اطلاعاتی که مدنظرتان است دسترسی پیدا کنید.

با تعریف واحدهای ایمنی و سلامت، حوزه‌های سلامت و مراکز سلامت، می‌توانید در سطوح مختلفی اطلاعات مربوط را در سیستم وارد کنید و مشخص کنید که دقیقا در کدام مجموعه، برای کدام حوزه از سلامت افراد و در کدام مرکز قرار است سنجش‌های لازم جهت پایش ایمنی و سلامت صورت بگیرد.

ابلاغ فرآیند ایمنی و سلامت به کارمندان، از طریق کارتابل ویژۀ منابع انسانی صورت می‌گیرد و هر کارمند در مراکز ایمنی و سلامت مورد تائید، آزمایش‌ها و سنجش‌های مدنظر را انجام می‌دهد و سپس، واحد ایمنی و سلامت مربوطه، این اطلاعات را در سیستم وارد می‌کند.

اطلاعات ایمنی و سلامت هر فرد به صورت مجزا در سیستم نگهداری می‌شود و علاوه‌بر واحدهای ایمنی و سلامت، خود افراد نیز همواره می‌توانند این اطلاعات را مشاهده کنند.

اطلاعات مربوط به ایمنی و سلامت، در زمینه‌های متعددی کاربرد دارند و می‌توانند تأثیرات بسزایی در نحوۀ مدیریت منابع انسانی سازمان شما به‌وجود بیاورند.

سوالات رایج

پاسخ سوالات رایج را در این بخش مطالعه کنید.

دریافت گزارش از اطلاعات موجود در سیستم ایمنی و سلامت پرگار به چه شکل صورت می‌گیرد؟

امکان دریافت گزارش از تمامی اطلاعاتی که در این سیستم ثبت می‌شوند وجود دارد. با گزارش‌ساز پویای پرگار می‌توانید از جامع‌ترین تا جزئی‌ترین اطلاعات را در قالب گزارش‌های متنوع از سیستم دریافت کنید.

برای کار با سیستم ایمنی و سلامت پرگار، به چه میزان آموزش نیاز داریم؟

از آنجایی که سیستم‌های پرگار کاربرپسند طراحی شده‌اند، کار کردن با آنها بسیار ساده است و صرفاً با یک آموزش عمومی و ساده، قادر به استفاده از آنها خواهید بود.
مدت‌زمان آموزش نیز، به تعداد افرادی که قرار است از سیستم استفاده کنند و میزان دسترسی‌های هرکدام بستگی دارد.

آیا می‌توانیم سیستم ایمنی و سلامت را به سایر سیستم‌های سازمان متصل کنیم؟

بله. بسته به اینکه چه نوع اتصالی مدنظرتان باشد، قابلیت برقراری ارتباط Web Service در نرم‌افزار پرگار وجود دارد و تا آنجایی که به شرکت برید و محصول پرگار مربوط می‌شود، هیچ مانعی برای ایجاد ارتباط وب‌سرویس وجود ندارد.

آیا ایمنی محیط کار نیز در سیستم ایمنی و سلامت پرگار سنجیده می‌شود؟

خیر. مأموریت این سیستم نگهداری و مدیریت پروندۀ سلامت افراد است و پایش اطلاعات مربوط به محیط کار درحال حاضر در سیستم ایمنی و سلامت سنجیده نمی‌شود.

ارائه راهکارهای متنوع، خاص و متناسب برای شما