تازه های بریدگواهی افتا سیستم جامع پرگار برید سامانه نوین

شرکت برید سامانه نوین موفق به دریافت گواهی ارزیابی امنیت محصول از سوی “مرکز مدیریت راهبردی افتای ریاست جمهوری” برای نسخه چهارم سیستم اتوماسیون اداری پرگار گردید.

گواهی افتا سیستم جامع پرگار برید سامانه نوین

گواهی ارزیابی امنیتی افتا برای نسخه چهارم از سامانه اتوماسیون اداری پرگار، با سطح یک، از نظام ارزیابی و اعتبار بخشی امنیت محصولات مرکز مدیریت راهبری افتا صادر گردید. این گواهی در آزمایشگاه فناوری اطلاعات و ارتباطات ریاست جمهوری، به شماره ثبت ۱۵۹۳۳۱ و با شماره گواهی CBP-0874-9801 صادر شده است.

پروسه دریافت این گواهی برای محصول پرگار پس از طی مراحل مختلفی از تست‌های فنی نرم‌افزار به اتمام رسید و شرکت برید سامانه نوین با اتکا به طراحی دقیق و امنیت بالای نرم‌افزار اتوماسیون اداری پرگار توانست به این مهم نیز دست یابد.

پیش از دریافت گواهی ارزیابی امنیتی افتا برای محصول پرگار، “گواهینامه تأییدیه بهره‌برداری نرم‌افزار اتوماسیون اداری پرگار از سازمان پدافند غیر عامل کشور” نیز دریافت گردیده است؛ که نشان از اهمیت مباحث مربوط به امنیت نرم‌افزارهای سازمانی با توجه به تعداد بالای مراکز حساسی که از سیستم‌های نرم‌افزاری شرکت برید سامانه نوین استفاده می‌کنند؛ دارد.

جهت مشاهده اصل گواهی کلیک نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

پنج × 2 =

ارسال نظر