تازه های بریدجدیدترین استقرارهای زمستان 98 نرم‎افزار اتوماسیون اداری پرگار در کشور

نصب و استقرار سیستم‌ اتوماسیون اداری پرگار در شش مرکز به اتمام رسید. استقرار و بهره‌برداری نسل چهارم سازمان الکترونیک برید در این مراکز طی یک بازه زمانی یک ماهه از اول دی ماه تا اول بهمن ماه به طول انجامید.

جدیدترین استقرارهای زمستان 98 نرم‎افزار اتوماسیون اداری پرگار در کشور

در این مراکز علاوه بر نرم‌افزار اتوماسیون اداری پرگار، نرم‌افزار BPMS نیز نصب و استقرار یافته است. برخی از این مراکز جزو مشتریان جدید شرکت برید سامانه نوین هستند و برای اولین بار از جدید ترین محصول برید، سیستم جامع پرگار استفاده می‌کنند و برخی دیگر، جزو مراکزی بوده‌اند که پیش‌تر، از نسل سوم سازمان الکترونیک برید (EOrg)، استفاده می‌نموده‌اند و به واسطه رضایت از محصولات و خدمات پشتیبانی، با اعتمادی دوباره، هم اینک اتوماسیون اداری خود را به نگارش جدید ارتقاء بخشیده‌اند.

جدید‍ترین لیست مراکز بهره‌بردار از اتوماسیون اداری پرگار به شرح زیر می‌باشد:

  • صنایع پتروشیمی کرمانشاه: نصب و استقرار سامانه اتوماسیون اداری پرگار در این مرکز با ۵۰۰ کاربر در یک بازه زمانی ۱۲ روزه به اتمام رسید. این سازمان تا پیش از این، از نگارش EOrg سازمان الکترونیک برید استفاده می‌نمود. این شرکت یکی از موفق‌ترین شرکت‌های پتروشیمی در کشور بوده که علی‌رغم زمان کمی که از افتتاح آن می‌گذرد نمونه موفقی از مشارکت بخش خصوصی با دولتی در کشور است.
  • پتروشیمی فناوران ماهشهر: راه‌اندازی و استقرار اتوماسیون اداری پرگار نیز در این مرکز با ۴۵۵ کاربر در یک بازه زمانی ۱۲روزه به اتمام رسید. این سازمان نیز پیش‌تر از نگارش EOrg سازمان الکترونیک برید استفاده می‌­نمود. ویژگی خاص کانورت این مرکز وجود دو کارتابل شخصی و جایگاه سازمانی با بیش از صد و یک هزار نامه می‌باشد که موجب کسب رضایت حداکثری این مرکز از شرکت برید سامانه نوین شده است. شرکت پتروشیمی فناوران ماهشهر بر اساس بیلان فروش سال ۱۳۹۷، جزو ۵۰۰ شرکت برتر و بزرگ ایران اعلام شد.
  • دانشگاه لرستان: این مرکز نیز همانند مراکز فوق تا پیش از نصب و راه‌اندازی نسل چهارم سازمان الکترونیک برید، از اتوماسیون اداری EOrg استفاده می‌نمود. پروسه ارتقاء به اتوماسیون اداری پرگار در دانشگاه لرستان که بخشی از قطب علمی در جنوب غرب کشور می‌باشد؛ با ۱۰۰۰ کاربر در یک بازه زمانی یک ماهه به اتمام رسید.
  • شرکت هواپیمائی آتا: نسل چهارم سازمان الکترونیک برید در این مرکز با ۴۵۰ کاربر در این شرکت راه‌اندازی و استقرار گردید. استقرار این سیستم در یک بازه زمانی یک ماهه به اتمام رسید. شرکت هواپیمایی آتا با تصویب رسمی دولت در سال ۱۳۸۷ به عنوان شانزدهمین ایرلاین ایرانی تأسیس گردید.
  • زیر مجموعه استانداری خوزستان: پروسه نصب و استقرار نسل چهارم سازمان الکترونیک برید در این مرکز با ۱۵۰ کاربر در ۱۶ روز کاری به اتمام رسید. رضایت حداکثری این مرکز از راه‌اندازی و استقرار نرم‌افزار اتوماسیون اداری پرگار موجب گردید؛ دیگر مراکز مشابه در استان‌های دیگر نیز در صدد تجهیز خود به این سیستم باشند.
  • زیر مجموعه استانداری قزوین: نصب و راه‌اندازی سیستم اتوماسیون اداری پرگار در این مرکز نیز در ۸ روز کاری با ۲۵۰ کاربر به اتمام رسید. حراست استانداری قزوین نیز جزو مراکزی بود که با داشتن حداکثر رضایت از راه‌اندازی و استقرار اتوماسیون اداری پرگار، موجب ترغیب دیگر مراکز مشابه برای تجهیز نرم‌افزار اتوماسیون اداری خود به پرگار شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

شانزده − نه =

ارسال نظر