تازه های بریداستقرار نرم افزار اتوماسیون اداری پرگار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس

استقرار سامانه اتوماسیون اداری پرگار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس

شرکت نفت ستاره خلیج فارس به نسل چهارم سازمان الکترونیک برید با نام تجاری “پرگار” مهاجرت نمود. این شرکت سابق بر این، از اتوماسیون اداری EOrg استفاده می ­نمود.

استقرار نرم افزار اتوماسیون اداری پرگار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس

استقرار سامانه در این مرکز با ۱۰۰۰ کاربر در ۷ مرکز و سه هفته کاری به اتمام رسید؛ که همین موجب دریافت میزان رضایت بالای مدیران و کاربران استفاده کننده از نرم افزار اتوماسیون اداری پرگار گردید.

شرکت نفت ستاره خلیج فارس در سال ۱۳۸۵ در کنار پالایشگاه نفت بندر عباس به منظور احداث، بهره برداری، تعمیر و نگه‌ داری از پالایشگاه میعانات گازی به ثبت رسید. این شرکت در حال حاضر به عنوان مدرن ترین پالایشگاه در خاورمیانه شناخته می شود. با شروع بهره برداری در سه فاز نخست آن در میدان های گازی و پالایش آن، ایران از نظر تولید بنزین و گازوئیل خودکفا شد.

با توجه به همکاری بسیار مطلوب مدیران ارشد شرکت نفت ستاره خلیج فارس با کارشناسان استقرار شرکت برید سامانه نوین، بنا بر اعلام مدیر پروژه ی استقرار سیستم اتوماسیون اداری پرگار در این مرکز، به جهت ارائه آموزش های اصولی و منطبق بر استانداردهای آموزشی از سوی تیم استقرار و بهره مندی کاربران از مرکز راهنمای پرگار، پس از سوئیچ از نسل سوم سازمان الکترونیک برید (EOrg) به نسل چهارم سازمان الکترونیک برید (پرگار)، میزان تماس های تلفنی از سوی کاربران با واحد خدمات پشتیبانی به کم ترین حد ممکن رسید.

همزمان با استقرار و پیاده سازی اتوماسیون اداری در این شرکت سیستم فرم ساز پرگار نیز جهت استفاده از کاربران نصب و راه اندازی گردید.

بخشی از ویژگی های استقرار یافته اتوماسیون اداری پرگار در شرکت نفت ستاره خلیج فارس عبارت اند از:

  • استفاده از اقلام اطلاعاتی پویا توسط کاربران در متن پیش­ نویس نامه و سربرگ مستقل از الگوی پیش نویس
  • انجام کانورت های مورد درخواست مرکز از قبیل: جستجو در متن نامه، اشخاص پیش فرض، گروه های شخصی، زنجیره ی سوابق نامه ها در همه ی سطوح و…
  • پشتیبانی از پلت فرم های مختلف و عدم وابستگی به سیستم عامل

 

با استقرار و پیاده سازی نسل چهارم سازمان الکترونیک برید (پرگار) در شرکت نفت ستاره خلیج فارس، دستاوردهای مهمی حاصل گردید؛ از جمله:

  • کاملاً تحت وب شدن برنامه
  • برخورداری کاربران سیستم از سرعت بالای کار با اتوماسیون اداری پرگار
  • سهولت و تسریع در انجام امور اداری کاربران با طراحی فرم های سازمانی در سیستم فرم ساز
  • برخورداری از میزان بالای رضایت مندی کاربران و مدیران استفاده کننده از سیستم اتوماسیون اداری پرگار

 

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری مشخص شده اند *

چهار × چهار =

ارسال نظر