راهکار ابـری

چالش ها و مسائل تامین و نگهداری زیرساخت های سخت افزاری در شرایط خاص اقتصادی کشور، همزمان با توسعه و رشد فناوری رایانش ابری، سازمان های بسیاری را به سمت استفاده از این فناوری سوق داده است.

رشد چشم­گیر هزینه­‌های تامین و نگهداری تجهیزات و زیرساخت­‌های سخت‌­افزاری جهت حفظ پایداری و کارایی سیستم از یک طرف و از طرفی نگهداری زیرساخت‌­های سخت افزاری، بروزرسانی سیستم‌­عامل و کنترل مباحث ایمنی و امینت، هزینه نیروی انسانی زیادی را به سازمان‌­ها تحمیل نموده و مسئولیت های حوزه فناوری اطلاعات سازمان ها را پیچیده و پرهزینه نموده است.

از این رو راهکار جامع و یکپارچه پرگار به عنوان آخرین دستاورد برید سامانه نوین در محصولات سازمانی، از ابتدا بر بستر رایانش ابری طراحی و ارائه گردیده است.

این راهکار به سازمان شما این امکان را می دهد که بدون خرید امتیاز نرم افزار و بدون هزینه های سنگین تامین و نگهداری زیرساخت‌های سخت افزاری صرفا با اجاره یا هزینه ای اشتراک متناسب با شرایط و نیاز سازمان خود محصول نرم افزاری خود را انتخاب و استفاده نمایید.

شما با در اختیار داشتن امکان اتصال به اینترنت در هر کجا و هر زمان می توانید از مجموعه سیستم های پرگار در بستری امن و پایدار بدون نگرانی از حفظ ایمنی اطلاعات با کارایی و سرعت مناسب استفاده نمایید.

اتوماسیون ابری پرگار بر فزار ابرها

ارائه یک سیستم بر روی سرورها و فضاهای اینترنتی به معنای رایانش ابری نیست …

استفاده از منابع و فضاهای اشتراکی آن چیزی است که هزینه‌های راه‌اندازی و نگهداری سیستم‌های مبتنی بر رایانش ابری را کاهش می دهد.

بدون بهره‌‌گیری از معماری مناسب و استفاده از تکنیک‌‌های طراحی و فناور‌‌‌ی‌های لازم در در نرم‌افزار‌ها، این مهم حاصل نخواهد شد.

به عنوان مثال نحوه بروزرسانی و اعمال نگارش­‌های میانی یکی از تمایزهای سیستم‌های مبتنی بر رایانش ابری و سیستم‌های تحت‌وب سنتی است به طوری که در سیستم‌­های رایانش ابری ارتقاء سیستم به صورت عمومی برای کل مشتریان و یا بخش مهمی از آن­ها به صورت یکپارچه خواهد بود تا باعث کاهش چشمگیر در هزینه‌های نگهداری سیستم شود.

سیستم‌های تحت‌وب دسترسی را از هر مکان و هر زمان فراهم می کنند اما این به آن معنا نیست که در بهره گیری از منابع مشترک بهینه عمل کنند.

سیستم‌های سنتی تحت‌وب بر بستر شبکه ‌های داخلی، احتمالا از کارایی مناسبی برخوردار هستند اما در فضای شبکه‌های ملی و یا اینترنت ممکن است دچار افت کارایی و سرعت شوند، لذا سیستم های تحت‌وب در بستر ابری، بایستی با کمترین میزان استفاده از پهنای باند، بهینه شده باشند.

چرا راهکار ابری پرگار؟

راهکار ابری

جامعیت و یکپارچگی

دسترس پذیری

ایمنی و امنیت اطلاعات

پایداری سیستم

امنیت سیستم