loading

کانال اطلاع‌رسانی رسمی برید

برای دریافت جدیدترین اخبار برید، کانال تلگرامی ما را دنبال نمایید

اطلاعات بیشتر

امنیت در پرگار

گواهینامه افتا برای تمامی سامانه‌های پرگار دریافت شد

اطلاعات بیشتر

خدمات ویژۀ سازمان‌های بزرگ

پوشش نیازهای متنوع، با حداکثر سرعت و کیفیت

تجربیات گستردۀ ما از همکاری‌های موفق با سازمان‌های بزرگ به‌دست آمده است و چالش‌های منحصربه‌فردی را که مقیاس‌ بزرگ و پیچیدگی‌ فرآیندها می‌تواند به سازمان‌ها تحمیل کند، درک می‌کنیم و راهکارهایی متناسب با نیازهای خاص شما ارائه می‌دهیم.

  • رویکرد متمرکزسازی
  • متدولوژی استقرار
  • پیکره‌بندی
  • نگهداری

راهکارهایی متناسب با نیازهای خاص شما

رویکرد متمرکزسازی Centralization Approach

یکپارچه‌سازی پایگاه‌های دادۀ پراکنده و سیستم‌های اتوماسیون در یک سیستم منسجم، اصلی‌ترین هدف متمرکزسازی برای سازمان‌های بزرگ است و بهره‌گیری از رویکرد متمرکزسازی برید برای سازمان‌های بزرگ، 5 نتیجۀ ملموس در پی دارد:

1.کاهش هزینه‌های سخت‌افزاری

مدل‌های پیاده‌سازی غیرمتمرکز اغلب منجر به هزینه‌های قابل توجهی در ارتباط با تهیه، نگهداری و به‌روزرسانی منابع سخت‌افزاری در مکان‌های مختلف می‌شوند؛ اما با استفاده از خدمت متمرکزسازی برید و تجهیز یک پایگاه دادۀ مرکزی، هزینه‌های سخت‌افزاری را به حداقل می‌رساند. با اتخاذ رویکرد متمرکزسازی، بار هزینه‌های خرید، نگهداری و به‌روزرسانی منابع سخت‌افزاری به‌میزان قابل‌توجهی کاهش می‌یابد.

2.کاهش هزینه‌های نیروی انسانی

مدیریت چندین مرکز نصب، به نیروهای انسانی بیشتری نیاز دارد؛ با متمرکزسازی اتوماسیون و ادغام پایگاه‌های داده، نیازهای سازمان شما به نیروهای انسانی نیز بهینه خواهد شد و زمانی که از بهینه‌ترین روش‌ها برای متمرکزسازی استفاده کنید، می‌توانید با ترکیبی دقیق و متوازن از متخصصان و کارشناسان، عملیات نگهداری پایگاه داده را نیز انجام دهید و در نتیجه در هزینه‌های سازمان خود صرفه‌جویی کنید.

3.جلوگیری از انباشت اطلاعات تکراری

متمرکز سازی، اطلاعات اضافی موجود را که از طریق ثبت داده‌های تکراری به‌وجود آمده‌اند، از بین می‌برد؛ درحالی‌که در روش‌های غیرمتمرکز، اطلاعات ممکن است چندین بار در مراکز مختلف ثبت شوند و طبیعتاً منجر به اشغال بیشتر فضای ذخیره‌سازی بشوند. با نگرشی که برید در متمرکزسازی اتخاذ می‌کند، تمام اطلاعات فقط یک بار ثبت می‌شوند و سازمان‌های تابعه می‌توانند از همان داده‌ها در سطوح متفاوت و با دسترسی‌های مشخص، استفاده کنند و این امر باعث جلوگیری از انباشت اطلاعات تکراری می‌شود.

4.افزایش سرعت مکاتبات

در یک سیستم متمرکز، نامه‌های ثبت‌شده به‌طور یکپارچه و بدون وقفه جریان پیدا می‌کنند. در حالی‌که در سیستم‌های غیرمتمرکز اینگونه نیست و نامه‌های دریافتی در هر مرکز نیاز به ثبت دارند و بعد از آن باید فرآیند ثبت مجدد نامه‌ها صورت بگیرد که باعث تاخیر می‌شود.
با متمرکزسازی اتوماسیون خود، می‌توانید سرعت گردش مکاتبات خود را افزایش دهید و از سهولت و کارآمدی ارتباطات در سازمان خود اطمینان حاصل کنید.

5.سهولت پیگیری مکاتبات

متمرکزسازی اتوماسیون، منجر به دسترسی آسان به گردش نامه‌ها و امکان ردیابی گردش کار مربوطه می‌شود. صرف نظر از واحدهای سازمانی، تمام نامه‌ها و پیام‌های داخلی سازمان، اعم از ارسالی یا دریافتی، به‌راحتی قابل بررسی و نظارت خواهند بود و این امر باعث ارتقاء قابلیت‌های پیگیری مکاتبات در سازمان شما می‌شود.

مشاهده بیشتر

متدولوژی استقرار Implementation Methodology

متدولوژی استقرار و پیاده‌سازی شرکت برید، که به‌عنوان متدولوژی استقرار برید نیز شناخته می‌شود، به‌طور خاص برای پروژه‌های بزرگ طراحی شده است. هدف این متدولوژی، شناسایی ریسک‌ها و محدودیت‌های پروژه و در عین حال ارائۀ یک برنامۀ زمان‌بندی واضح به‌همراه اولویت‌ها و ترتیب مراحل استقرار است. این متدولوژی، شامل 5 فاز اصلی است:

01 فاز
شناخت Cognition

در این مرحله، ما با بررسی وضعیت فعلی سازمان شما، داده‌های مرتبط را دربارۀ وضعیت فعلی سازمان جمع‌آوری می‌کنیم و در همین فاز شناخت، تا جای ممکن نیازهای مطرح‌شده از سوی شما و چالش‌های موجود را بررسی می‌کنیم و بر اساس درکی که از نیازهای شما به‌دست‌ می‌آوریم، و با همکاری مستقیم شما، مراحل اجرایی مناسب برای ادامۀ همکاری را مشخص می‌کنیم.

02 فاز
ساخت made

مرحله ساخت شامل تجزیه و تحلیل پروژۀ استقرار براساس نقشۀ به‌دست آمده از فاز شناخت است. در این مرحله، ما با استفاده از تخصص و تجارب به‌دست‌آمده از همکاری با سایر سازمان‌ها، تمامی عملیاتی را که در آینده به آنها نیاز خواهد بود را تجزیه و تحیلی می‌کنیم.

علاوه‌بر تنظیمات سیستم، اگر نیاز به سفارشی‌سازی(Customization) و تبدیل اطلاعات(Information Conversion) نیز وجود داشته باشد، در همین مرحله اقدامات لازم صورت می‌گیرد و اطمینان حاصل می‌کنیم که همه‌چیز برای راه‌اندازی یا جایگزینی موفقیت‌آمیز آماده شده باشد.

03 فاز
راه‌اندازی (جایگزینی) Setup (Substitute)

چگونگی پیاده‌سازی اولیۀ سیستم در سازمان شما، سومین فاز از متدولوژی استقرار برید است؛ اگر به کانورت اطلاعات نیاز داشته باشید، این مرحله پس از نهایی‌شدن کانورت، شروع می‌شود و سیستم جدید جایگزین سیستم قبلی می‌شود. همچنین آموزش‌های اولیه برای تسهیل مدیریت و استفادۀ مناسب از سیستم در دو سطح کاربری و راهبری ارائه خواهد شد.

04 فاز
نهادینه‌سازی Institutionalization

پس از راه‌اندازی سیستم، فرآیند نهادینه‌سازی را به‌کمک کاربرانی که همراه‌تر هستند و آشنایی بهتری با سیستم پیدا کرده‌اند، تسریع می‌کنیم؛ تیم اختصاصی شرکت برید که در سازمان شما مستقر شده است، به چالش‌های کاربران رسیدگی می‌کند و انتقال آرام و موفق به سیستم جدید را تضمین می‌کند و در مواجهه با هرگونه مشکل احتمالی و پیش‌بینی نشده‌ای، در کنار شما و سازمان شما خواهیم بود.

05 فاز
تحویل پروژه Project Submission

تحویل موفقیت‌آمیز پروژۀ استقرار، نشان‌دهندۀ انتقال به مرحلۀ پشتیبانی و نگهداری است. هنگامی که کاربران و مدیران سازمان شما، برای سوالات خود به پاسخ مدنظرشان رسیدند، مأموریت تیم استقرار برید کامل شده است و فرم‌های اتمام پروژۀ استقرار، با تأیید مواردی که در آنها ذکر می‌شود، تکمیل خواهد شد.

پیکره‌بندی Deployment

پیکره‌بندی یک جنبۀ حیاتی در نصب و راه‌اندازی سیستم‌های سازمانی است؛ ما در خدمات شرکت برید، با انتخاب مدل و راهکار مناسب، اقدام به ایجاد سهولت برای مدیریت اطلاعات خواهیم کرد و علاوه‌بر آن، از توزیع بار متعادل در لایه‌های مختلف اطمینان حاصل می‌کنیم.

مدیریت بارهای سرور
Management of Loads on the Server

در سازمان‌های بزرگ، فراوانی داده‌ها، چالش‌هایی را برای مدیریت اطلاعات ایجاد می‌کند و حجم زیاد تراکنش‌ها، سرور را تحت فشار قرار می‌دهد.
خدمات پیکره‌بندی برید، به این مسائل اساسی رسیدگی می‌کنند و منجر به ایجاد تعادل بار (Load Balancing) و بهینه‌شدن ارتباطات بین چند نقطۀ جغرافیایی می‌شوند.

نگهداری Maintenance

برای اطمینان از عملکرد بهینه و مناسب سیستم شما، ما خدمات تعمیر و نگهداری جامع برید را متناسب با نیازهای سازمان‌های بزرگ ارائه می‌دهیم.
خدمات نگهدرای برید در قالب یک یا چند مورد از پیشنهادهای زیر ارائه می‌شوند:

استقرار نیروی مقیم:

در سازمان‌های بزرگ، معمولاً رفع نیازهای کاربران در هنگام تعویض یا راه‌اندازی سیستم به‌قدری سخت و پیچیده‌ است که نمی‌توان صرفاً از راهبر سیستم انتظار داشت که به‌تنهایی از پس آن بر بیاید. بنابراین، برید با استقرار نیروی مقیم در سازمان شما به کاربران سازمانتان کمک می‌کند که بتوانند سؤالات خود را مطرح کنند و سریع‌تر به پاسخ برسند. ضمن اینکه نیروی مقیم، علاوه‌بر رسیدگی به این موارد، مسئول نظارت بر تمام نیازهای مربوط به محصول یا خدمات ارائه‌شده از سوی شرکت برید نیز خواهد بود.

نظارت مستمر بر عملکرد محصولات و خدمات برید:

ما اهمیت عملکرد سیستم‌های نرم‌افزاری در سازمان‌های بزرگ را درک می‌کنیم؛ برای جلوگیری از کاهش سرعت ناشی از حجم زیاد داده‌ها، ما به‌طور همیشگی، بر عملکرد محصولات و خدمات شرکت برید نظارت می‌کنیم و با شناسایی و رسیدگی فعالانه به مسائل مربوط به عملکرد، رضایت کاربران را افزایش می‌دهیم و کارایی سیستم را نیز بر اساس بازخوردهایی که از کاربران دریافت می‌شود، بهینه می‌کنیم.

خدمات پایگاه داده Database Support

‌سازمان‌های بزرگ معمولاً به خدمات تخصصی مدیریت پایگاه داده نیاز دارند؛ بسته به ویژگی‌ها و رویکردهای سازمان شما، تیم تخصصی پایگاه دادۀ برید، آمادۀ ارائۀ خدمات اختصاصی مرتبط با پایگاه داده به سازمان شما خواهد بود. خدماتی که نقش مهمی در جلوگیری از بحران‌ها و به‌حداکثر رساندن اثربخشی سیستم در سازمان شما دارند.

خدمات پایگاه دادۀ برید را بهتر بشناسید.

برای آشنایی بیش‌تر
با خدمات و پشتیبانی برید، به این بخش‌ها سر بزنید

021- 83192327

ارائـه راهـکار‌های متنـوع، خـاص و متنـاسب برای شمـا