بــریــد ســامـانه نــویـن

ارائه دهنده راهکارهای نرم‌افزاری جامع و یکپارچه سازمانی

برید سامانه نوین، شرکتی دانش بنیان با بیش از 25 سال تجربه در ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات و به عنوان یکی از شرکت‌های پیشتاز در حوزه راهکارهای سازمانی به خصوص اتوماسیون‌ اداری می‌باشد.
حضور در مهم‌ترین دستگاه‌های اجرایی کشور از جمله افتخارات شرکت برید می‌باشد و هم اکنون افتخار میزبانی بیش از 1400 مشتری در سازمان های اداری اجرایی و شرکت های صنعتی و خدماتی سطح کشور را دارد.
همچنین بر اساس آخرین احراز شورای عالی انفورماتیک کشور، رتبه یک این شورا را در زمینه تولید و پشتیبانی نرم‌افزارهای سفارش مشتری اخذ نموده است.

بیش از 1400 مرکز نصب در کشور

25 سال فعالیت در حوزه آی تی

شورای عالی انفورماتیک

شرکت دانش بنیان

بیش از هزاران کاربر در کشور

چشم انداز برید ایجاد سازمانی چابک و توانمند برای مشتریان است و در این راستا با ارائه راهکارهای یکپارچه برای شناخت درست، برنامه‌ریزی و تصمیم‌ گیری مناسب و اقدام کارا و اثربخش، همواره مشتریان را در بهبود فرآیندها، پیشبرد راهبردها و دستیابی به اهداف خود، همراهی می‌نمائیم:

ما بر آنیم تا برترین صادرکننده و شرکت پیشرو در ارائه راهکارهای سازمانی مبتنی بر فناوری اطلاعات در کشور شویم.

ماموریت برید توانمندسازی سازمان‌ها با ارائه راهکارهای مبتنی بر فناوری اطلاعات با استفاده از مشاوره، تحلیل و طراحی، تولید، بومی‌سازی، آموزش و استقرار بر اساس تجربیات و الگوهای موفق است.

ارزش های سازمانی

برید را یک خانواده می‌دانیم و اتحاد برای کسب جایگاه برترین شدن در ایران، همواره برایمان نیروئی پیش‌برنده‌ی بوده و هست و برای توسعه روزافزون برید در این کارزار سخت با سرسختی پا سفت نموده‌ایم. بر حفظ کرامت انسانی کارکنان فارغ از هرگونه پیش‌داوری تأکید بسیار داریم و بر اشاعه آن نیز بیش‌تر. بر این تلاش بوده و هستیم با ایجاد یک فضای کاری دوستانه و مبتنی بر ارزش‌های والای انسانی، محیطی بی‌تنش و در خور زیست اجتماعی فراهم آوریم. فرصت برای اثرگذاری ثمربخش در برید را با ایجاد فضائی جهت بروز و ظهور  نوآوری و خلاقیت در تمامی بخش‌ها از دست نداده‌ایم و غنیمت شمرده‌ایم. می‌آموزیم تا بتوانیم هر روز با خلق ایده‌های شگفت‌انگیز در بهبود و اثر بخشی خدماتمان برای مشتریان اثرگذار باشیم. بی‌قید و شرط به نیروهایمان و سعیشان برای ارائه کیفیت مطلوب خدمات‌رسانی به مشتریان اعتماد داریم. برای گرفتن تصمیما‌تمان، چه خرد و چه بزرگ، به خرد جمعی معتقدیم و همه را در این مهم شریک می‌کنیم. بر تسهیم دانش به منظور ارتقاء و توسعه دانش سازمانی و دسترسی آزاد به دانش و فن‌آوری‌های نوین، مهر تأیید زده‌ایم. برایمان اهمیت دارد که بتوانیم با کشف و به کارگیری نیروهای متخصص و متعهد الگوئی برای اشاعه فرهنگ خدمت‌رسانی مطلوب، شایسته و اثر بخش به مشتریان در ایران باشیم.

ارزش های مشتریان

خانواده بزرگ مشتریان برید را در اجرای موفقیت‌آمیز برنامه‌ریزی‌های توسعه پایدار شرکت سهیم می‌دانیم و می‌دانیم این مهم جز با همراهی مدام آنان مسیر نبوده است؛ بر این اساس کسب رضایتمندی حداکثری از سوی مشتریان هدفی است که آن را سرلوحه فعالیت‌هایمان قرار داده‌ایم و برای رسیدن به این هدف از هیچ کوششی دریغ‌ نورزیده‌ایم. پاسخگوئی به مشتریان با ارائه مطلوب و با کیفیت خدمات پشتیبانی و استقرار هدف ماست و همچنین پایبندی به تعهدات در عقد قراردادهای منعقد شده با مشتریان جزو اخلاق حرفه‌ای ماست و در اجرایش هرگز تعلل نورزیده‌ایم. از نقدهای تخصصی، کارشناسانه و منصفانه خانواده بزرگ مشتریانمان برای بهبود و کیفیت اثربخش خدمات‌مان بهره برده‌ایم و خود را بی‌نیاز از دانستن ندانسته‌ایم. حفظ حریم شخصی مشتریان جزو خطوط قرمز ماست که هرگز از آن عدول نکرده‌ایم و بر سر آن با هیچ چیز معامله نکرده‌ایم و نمی‌کنیم. شهره بودن به سلامت اداری در بین کسب و کارهای ایرانی و دور بودن از مصادیق فساد اداری جزو ضرورت‌های ماست و هزینه‌اش هرچه باشد؛ آن را می‌پردازیم.

داستان برید

شکل‌گیری شرکت برید سامانه نوین می‌تواند داستانی الهام‌بخش برای کسب و کارهای نوظهور در ایران قلمداد شود. داستانی که نشان می‌دهد رؤیاهایمان چقدر می‌توانند در راستای باورهایمان، قدرت شدن داشته باشند.
هسته اولیه شکل‌گیری داستان برید از شرکت جهان گرافیک کامپیوتر که متعلق به آقایان عباسعلی خادمی، نادر جامی مقدم و آقای محمودی بود شکل می‌گیرد. آقای محمودی که همزمان معلم دوران دبیرستان آقایان مرتضی آزادکیان و محمدرضا حدادی بود پس از ورود آنها به دانشگاه از آنها برای همکاری در این شرکت در سال 1373 دعوت می‌نماید. … مشاهده ادامه داستان برید

اعتماد 1400سازمان را جلب نموده ایم

مشخصات ثبتی

برید سامانه نوین

(سهامی خاص)

شماره ثبت: 159331

کدپستی: ۱۵۹۵۹۵۶۹۱۱

هیات مدیره

محمد رضا حدادی

مدیرعامل و عضو هیات مدیره

محمد رضا پارسافرد

رئیس هیات مدیره

مهدی حدادی

نایب رئیس هیات مدیره

خانواده برید