loading

کانال اطلاع‌رسانی رسمی برید

برای دریافت جدیدترین اخبار برید، کانال تلگرامی ما را دنبال نمایید

اطلاعات بیشتر

امنیت در پرگار

گواهینامه افتا برای تمامی سامانه‌های پرگار دریافت شد

اطلاعات بیشتر

امنیت نتیجه یک نگرش جامع است

ما در برید تهدیدات امنیتی را به صورت مداوم رصد و تحلیل می‌کنیم و برای هرکدام راه‌حل‌های متناسب طراحی می‌نماییم. این یک فرآیند جدی و دائمی در برید است.

نگرش جامع برید در زمینۀ حفظ امنیت مشتریان، شامل 4 حوزۀ بنیادین می‌شود:

  • امنیت محصول پرگار
  • امنیت زیرساخت‌‌ها
  • امنیت خدمات
  • توانمندسازی مشتریان

این یک الزام است که شرکت‌های توسعه‌دهنده راهکارهای نرم‌افزاری امنیت را یک نگرش بدانند. 

ما تلاش برای افزایش آگاهی مشتریان در زمینۀ امنیت را وظیفۀ خود می‌دانیم و تمام تلاش خود را در راستای افزای سطح مطالبات امنیتی مشتریان به‌کار می‌بندیم تا بتوانیم به‌اندازۀ سهمی که به‌عنوان یک شرکت ارائه‌دهندۀ راهکارهای نرم‌افزاری برعهدۀ ماست، به بهبود و توسعۀ امنیت در سازمان‌ها کمک کنیم.
تجربۀ 30سالۀ ما در زمینۀ ارائۀ راهکارهای نرم‌افزاری و تعامل گسترده‌ای که با سازمان‌های مشتری داشته‌ایم، به ما این امکان را داده است که به درک خوبی از چالش‌ها و نگرانی‌های امنیتی سازمان‌ها و کسب‌وکارها دست پیدا کنیم؛ با به‌کارگیری متخصصان و بهره‌مندی از دانش و تخصص آنها، برید همواره برای بهبود زیرساخت‌ها و پیاده‌سازی راهبردهای امن در کنار شما خواهد بود.

01 امنیت
محصول پرگار

معماری و پیاده‌سازی راهکارهای نرم‌افزاری شرکت برید همواره به‌گونه‌ای بوده است که حفاظت از اطلاعات مشتریان، در اولویت باشد. تفکیک لایه‌های معماری سیستم، ایمن‌سازی ارتباط بین سرویس‌دهنده‌های مختلف، هماهنگی‌سازی سرویس‌دهنده دهنده‌ها با دیواره‌های آتش (Firewall)، عدم استفاده از Side-Server Components در واسط کاربری بخشی از راهکارهای ما در معماری محصول پرگار برای حفظ امنیت مشتریان است. پرگار به‌عنوان یک اپلیکیشن تحت‌وب، بر اساس استانداردهای امنیتی OWASP توسعه یافته و گواهینامه‌های معتبری همچون گواهینامه ارزیابی امنیتی افتا و گواهینامه سازمان پدافند غیرعامل را داراست.
برای آشنایی کامل‌تر محصول پرگار در زمینه‌های معماری امن، امنیت بستر‌های ارتباطی، گواهینامه‌های امنیتی و امنیت داده‌ها به لینک ذیل مراجعه نمایید.

02 امنیت
زیرساخت‌ها

علاوه‌بر امنیت محصول، امنیت بستری که قرار است محصول پرگار در آن به‌کار گرفته شود نیز حائز اهمیت است. راهبرد شرکت برید برای تأمین امنیت زیرساخت‌ها، به‌مرور زمان و بر اساس تجربیات متعدد همکاری با بیش از 1500 سازمان شکل گرفته است و شامل بخش‌های زیر می‌شود: 

پروتکل‌های امنیتی برای مشتریان:

امنیت شما اولویت اصلی است و ما حتی در عملیات و ارتباطات سازمانی شما نیز پروتکل‌های امنیتی سختگیرانه‌ای را پیاده‌سازی کرده‌ایم؛ این پروتکل‌ها شامل پروتکل امن HTTPS برای انتقال داده‌ها و جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی و همچنین ارائۀ پچ‌های امنیتی سریع و به‌موقع است. همچنین تیم خدمات پشتیبانی  شرکت برید، به امکانات و تجهیزات لازم برای واکنش به حوادث غیرقابل‌ پیش‌بینی مجهز شده است تا بتواند در سریع‌ترین زمان ممکن پاسخگو شرایط اضطراری باشد. 

مدیریت دسترسی کارکنان:

راهکارهای نرم‌افزاری شرکت برید، جایگاه‌محور هستند و با روش کنترلی RBAC، دسترسی‌ کارکنان به سیستم را براساس نیازها، نقش‌ها و مسئولیت‌ها مدیریت می‌کنند. با استفاده از روش Role-based access control، تنها کاربرانی امکان دسترسی به اطلاعات را خواهند داشت که از طریق راهبر سیستم، مجاز تشخیص داده شوند؛ آن هم به‌صورتی کاملاً طبقه‌بندی‌شده و قابل مدیریت. 

امنیت شبکه:

تیم خدمات استقرار برید با ارائۀ مشاوره و راهکارهای امنیتی به واحد فناوری اطلاعات سازمان مشتری، به آنها کمک می‌کند تا علاوه‌بر ایمن‌سازی شبکۀ خود از طریق Firewallها، نفوذهای احتمالی را نیز با اعمال سیستم‌های IDPS بی‌اثر کنند. 

حفظ پایداری و امنیت پایگاه داده:

ما در برید، با ارائۀ خدمات ویژه توسط تیم تخصصی پایگاه داده ، هر آن چیزی را که در رابطه با امنیت پایگاه دادۀ خود نگران آن باشید، بررسی و مدیریت خواهیم کرد.
علاوه‌بر مبحث امنیت، در رابطه با پایداری و عملکرد پایگاه داده نیز، خدمات متنوع و متعددی از سوی ما به شما مشتریان محترم ارائه می‌شود و در صورت نیاز می‌توانید با ثبت درخواست دریافت مشاورۀ رایگان در صفحه خدمات پایگاه داده با ما در ارتباط باشید.

ما برای ارائه خدمات پایگاه داده کاملا حرفه‌ای به مشتریان، یک واحد تخصصی جدا ایجاد نموده‌ایم.

مشاهده بیشتر

03 امنیت
خدمات

در شرکت برید، با نظارت‌های چندوجهی و دقیقی که بر فعالیت‌های کارشناسان خدمات و پشتیبانی صورت می‌گیرد، توانایی‌ها و شایستگی‌های حرفه‌ای افراد، تضمین‌شده است؛ محرمانگی و ایمنی داده‌های شما نیز همواره در اولویت قرار دارد و از این بابت جایی برای نگرانی وجود نخواهد داشت. ضمن اینکه، ما در حوزۀ امنیت خدمات، سازوکارهایی را نیز برای بهبود و توسعۀ مدام شاخص‌های امنیتی به‌کار بسته‌ایم:

 ارزیابی در فرآیند استخدام:

ما در انتخاب و تأیید صلاحیت کارشناسان خدمات شرکت برید، نهایت دقت را به‌خرج می‌دهیم تا افرادی را انتخاب کنیم که پیشینه‌ای قوی در زمینۀ خدمت‌رسانی به سازمان‌ها داشته باشند و در تجربیات خود به‌ درک خوبی از میزان حساسیت سازمان‌ها نسبت به امنیت اطلاعات و مقررات رسیده باشند. در فرآیند استخدام کارکنان شرکت برید، ملاحظات امنیتی و فنی به‌طور کامل در نظر گرفته می‌شود و ما همواره به مشتریان خود این اطمینان را می‌دهیم که با افرادی متخصص و متعهد روبرو خواهند بود.

آموزش مداوم و تقویت مهارت‌ها:

تهدیدهای امنیتی، روزبه‌روز در حال تحول هستند و به‌همین دلیل، کارشناسان شرکت برید همواره تحت آموزش قرار دارند؛ تمامی کارشناسان فنی ما، مجهز به دانش در زمینه روزآمدترین شیوه‌ها و فناوری‌های امنیتی هستند و زمان بسیار زیادی را صرف یادگیری و تقویت مهارت‌های خود در حوزۀ امنیت می‌کنند. 

اخذ گواهینامه‌ خدمات فنی افتا:

سازمان فناوری اطلاعات ایران که به‌نوعی مرجع اصلی در زمینۀ فناوری اطلاعات محسوب می‌شود، با ارائۀ گواهینامۀ افتا به شرکت‌های نرم‌افزاری، به سازمان‌ها این اطمینان را می‌دهد که این شرکت‌ها می‌توانند خدمات استاندارد و مناسبی را در اختیارشان قرار دهند و اخیراً در بسیاری از مذاکرات پیش از تهیۀ نرم‌افزارهای سازمان، ارائۀ گواهینامۀ خدمات فنی افتا ، الزامی شده است؛ شرکت برید با اخذ گواهینامه خدمات فنی افتا، در راستای افزایش امنیت خدمات فنی خود، گام برداشته است.

مشاهده بیشتر

04 توانمندسازی
مشتریان

بر هیچکس پوشیده نیست که برقراری و حفظ امنیت در یک سازمان، فرآیندی همیشگی و فراگیر است؛ بنابراین، رسالت برید برای حفظ امنیت مشتریان، جز از طریق توانمندسازی مشتریان، امکان تحقق نخواهد داشت. به‌همین منظور، در شرکت برید، سازوکارهایی برای توانمندسازی مشتریان جهت حفظ امنیت اطلاعات خود در نظر گرفته شده است: 

سامانۀ پشتیبانی هوشمند پرگار:

سامانۀ پشتیبانی هوشمند پرگار، یک ابزار هوشمند است که به مدیران IT در راستای شناسایی مشکلاتی از قبیل کندی، قطعی و ناپایداری سامانه‌های پرگار کمک می‌کند.
این ابزار بر اساس تجربۀ حدوداً 30سالۀ شرکت برید در ارائۀ راهکارهای سازمانی و ابزارهای نوآورانه توسعه داده شده است و استفاده از آن مزایای بسیاری از جمله شناسایی سریع مشکلات، کاهش وابستگی به پشتیبانی خارج از سازمان، کاهش مشکلات برآمده از ارتباط راه دور (Remote)، صرفه جویی در هزینه‌ها و افزایش چشمگیر امنیت را به‌همراه خواهد داشت.

مدیریت دانش و بانک مقالات:

امنیت هر کسب‌وکار، ارتباطی مستقیم با قدرت مدیریت دانش در آن کسب‌وکار دارد. بانک مقالات ما، به شما مشتریان محترم کمک می‌کند تا به طیف گسترده‌ای از اطلاعات و روش‌ها برای پاسخگویی به نگرانی‌های رایج امنیتی دسترسی داشته باشید. رویکرد شرکت برید، تجهیز مشتریان به دانش و تخصص لازم برای مواجهه با پیچیدگی‌های امنیتی است و ما این رویکرد را از طریق مجموعۀ جامعی از مقالات، تصاویر و ویدیوهای آموزشی در پورتال مشتریان برید و وبلاگ برید اجرایی کرده‌ایم و بسته به نیاز شما مشتریان محترم، دائماً درحال به‌روزرسانی و تقویت محتواهای موجود در این بسترها هستیم.

برای ورود به پورتال خود و دسترسی به مقالات کلیک نمایید.
مشاهده بیشتر

پاسخگویی تلفنی و  پشتیبانی 24/7:

ما در برید با ارائۀ پاسخگویی تلفنی و پشتیبانی شبانه‌روزی درصدد جلب رضایت و ایجاد اطمینان خاطر مشتریانمان هستیم؛ نیروهای متخصص بخش Help Desk، همواره برای پاسخگویی به سوالات و رفع مشکلات به صورت ۲۴ ساعته در دسترس هستند و هرگونه نگرانی یا سؤال را با دقت نظر پاسخگو می‌باشند. خدمات پشتیبانی در سه سطح به مشتریان ارائه می گردد برای آشنایی با انواع خدمات برید سامانه نوین به این لینک مراجعه نمایید.

مشاهده بیشتر

برای کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد بازاریابی تماس حاصل فرمایید.