سیستم منابع انسانی

وام

مأموریت نرم‌افزار مدیریت وام، مدیریت و ساماندهی فرآیندهای مربوط به اعطای وام و عضویت صندوق به کارکنان سازمان است؛ این فرآیندها شامل درخواست، بررسی، اعطا و بازپرداخت وام می‌شود.

راهکار یکپارچه پرگار

مأموریت سیستم امور وام پرگار، مدیریت و ساماندهی فرآیندهای درخواست و اعطای وام است.

ویژگی‌های سیستم وام:

تمامی مراحل اعطای وام، از ثبت درخواست تا ارسال به واحد حقوق و دستمزد، در سیستم پرگار به سادگی قابل مدیریت است و در هر مرحله با کمترین تعداد کلیک و به‌ سادگی هرچه‌ تمام‌تر می‌توانید اطلاعات مدنظرتان را در سیستم ثبت کنید.

۱-ثبت درخواست وام
۲-تائید ضامنین و گردش درخواست
۳-تائید مسئولین وام
۴-ارسال به واحد حقوق و دستمزد

در سیستم امور وام پرگار برای تعیین چگونگی کنترل شرایط و وضعیت ضمانت افراد امکانات متعددی تعبیه شده است و شما می‌توانید بر اساس شاخص‌های متفاوت، شرایط تخصیص وام به افراد را مشخص کنید.

امکان تعریف آئین‌نامه‌های مختلف، به شما کمک می‌کند که برای وام‌های متفاوت، مسائلی مانند تعداد اقساط، مجموع مبالغ اقساط و درصد خالص دریافتی را به صورت جداگانه نگهداری کنید و گزارش‌های مربوط به هر کدام را با دقت بالاتر و کارایی بیشتر در اختیار داشته باشید.

تعاریف موجود در سیستم پرگار به شما این امکان را می‌دهد که انواع وام‌های رایج اعم از وام‌های قرض‌الحسنه، وام‌های شخصی، تسهیلات اعتباری، ضمانت‌نامه‌ها و … را به‌سادگی و بدون درگیر شدن پیچیدگی‌های غیرضروری، در سیستم وارد کنید.

تمامی اطلاعات هر وام که شامل شرایط اعطای وام، طریقۀ پرداخت، طریقۀ بازپرداخت و اطلاعات مربوط به اقساط است، به‌صورت دقیق و با جزئیات کامل در سیستم وام پرگار قابل نگهداری است و کاربران در مواجهه با سیستم، به‌راحتی می‌توانند این جزئیات را مشاهده کنند و با شفافیت کامل راجع به اقدام خود تصمیم‌گیری کنند.

سیستم وام

به‌صورت ویژه با زیرسیستم های زیر در ارتباط است

اطلاعات مربوط به کارکنان را از سیستم پرسنلی و سوابق دریافت می‌کند.
اطلاعات مربوط به کسور و اضافات را به سیستم حقوق و دستمزد ارسال می‌کند.

سوالات رایج

پاسخ سوالات رایج را در این بخش مطالعه کنید.

دریافت گزارش از اطلاعات موجود در سیستم مدیریت وام پرگار به چه شکل صورت می‌گیرد؟

امکان دریافت گزارش از تمامی اطلاعاتی که در این سیستم ثبت می‌شوند وجود دارد. با گزارش‌ساز پویای پرگار می‌توانید از جامع‌ترین تا جزئی‌ترین اطلاعات را در قالب گزارش‌های متنوع از سیستم دریافت کنید.

برای کار با سیستم مدیریت وام پرگار، به چه میزان آموزش نیاز داریم؟

از آنجایی که سیستم‌های پرگار کاربرپسند طراحی شده‌اند، کار کردن با آنها بسیار ساده است و صرفاً با یک آموزش عمومی و ساده، قادر به استفاده از آنها خواهید بود.
مدت‌زمان آموزش نیز، به تعداد افرادی که قرار است از سیستم استفاده کنند و میزان دسترسی‌های هرکدام بستگی دارد.

آیا می‌توانیم سیستم وام را به سایر سیستم‌های سازمان متصل کنیم؟

بله. بسته به اینکه چه نوع اتصالی مدنظرتان باشد، قابلیت برقراری ارتباط Web Service در نرم‌افزار پرگار وجود دارد و تا آنجایی که به شرکت برید و محصول پرگار مربوط می‌شود، هیچ مانعی برای ایجاد ارتباط وب‌سرویس وجود ندارد.

اگر ضامن‌ها در درون سازمان مشغول به فعالیت باشند، امکان ثبت ضمانت از طریق سیستم وجود دارد؟

بله. با امکان تعریف ضامن‌های درون‌سازمانی و برون‌سازمانی، شما این امکان را خواهید داشت که ضمانت‌کنندگان درون‌سازمانی را در چرخه‌ی ثبت ضمانت از طریق سیستم قرار دهید.

آیا واریز اقساط وام از حقوق کارکنان، به‌صورت خودکار انجام می‌شود؟

بله. در صورتی‌که سیاست سازمان شما برای پرداخت اقساط وام به این صورت باشد، می‌توانید برداشت اقساط از حقوق و واریز آن به صندوق وام را به سیستم پرگار بسپارید.

ارائه راهکارهای متنوع، خاص و متناسب برای شما