هر آنچه از یک سیستم منابع انسانی انتظار داریم

نرم‌افزار منابع انسانى پرگار با پوشش تمامى نیازها در بخش‌هاى مختلف مدیریت منابع انسانى از لحظه ورود یک فرد به سازمان، تا فعالیت های حین استخدام، احکام پرسنلی، تردد پرسنل، محاسبه حقوق و دستمزد و خروج یک فرد از سازمان را ثبت و ضبط کرده و همچنین با رویکرد یکپارچه و فرآیندمحور اعمال شده در آن، اطلاعات دقیق، به هنگام و مرتبط را به کار گرفته، محاسبات پیچیده و حساس سازمانى را انجام داده و گزارشات مورد نیاز مدیریتى را با بالاترین سطح اطمینان فراهم می‌آورد.

مجموعه ای یکپارچه از زیرسیستم های منابع انسانی

ارتباط منسجم، کامل و پیوسته میان اطلاعات سیستم های منابع انسانی پرگار باعث می‌شود تا علاوه بر حذف دوباره‌کاری‌ها و عملیات تکراری، صحت اطلاعات در سیستم‌های مختلف تضمین شده و از بروز ناسازگاری در اطلاعات سازمان جلوگیری شود. از طرف دیگر یکپارچگی بین سیستم حقوق و دستمزد و سیستم حسابداری پرگار باعث می‌شود تا فرایند صدور اسناد حسابداری حقوق و دستمزد و نحوه تشخیص مراکز هزینه و اعتبارات مورد نیاز در این حوزه تسهیل شده و به صورت خودکار انجام شود. این امر باعث افزایش صحت و اطمینان به اطلاعات سیستم حقوق و دستمزد خواهد شد.

سیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوینسیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوین
صحت امنیت اطلاعات سیستم جامع منابع انسانی پرگار برید سامانه نوین

اطمینان کامل از صحت امنیت اطلاعات

به دلیل آنکه سیستم های منابع انسانی محلی برای ذخیره سازی اطلاعات شخصی کاربران هستند و همچنین تاثیر این سیستم های بر روی همه کارکنان و مجموعه سازمان، امنیت اطلاعات در پرگار حساسیت ویژه ای برای ما داشته است. بنابراین برای حفظ حریم خصوصی این اطلاعات و جلوگیری از دخل و تصرف و ردیابی تغییرات صورت گرفته، تدابیر ویژه‌ای را در نظر گرفته ایم و با ایجاد لایه‌های امنیتی متعدد سعی نموده ایم تا دغدغه‌های امنیتی مدیران را پوشش دهیم.

انقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانی

در پرگار با رویکرد فرآیندمحوری سعی نموده ایم با تاکید بر فرآیندهای اصلی منابع انسانی و اداری و پوشش تمامی زنجیره فرآیند در کلیه سیستم‌های این مجموعه، فعالیت‌های فاقد ارزش افزوده را در سیستم حذف نموده ایم. درنتیجه ثبت اطلاعات تکراری کاهش پیدا نموده، بهره‌وری نیروی انسانی افزایش یافته و تصمیم گیری مدیران را دقیق‌تر می سازد. با توجه به بهبود و توسعه فرآیندها با استفاده از سیستم های مدیریت فرآیندهای کسب و کار (BPMS)، عملیات اضافی در پرگار حذف شده و کارایی حداکثری را برای سازمان به ارمغان خواهد آورد.

انقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانیانقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانیانقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانیانقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانیانقلابی در نگاه به فرآیندهای سازمانی
پرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقهپرگار مختص هر سازمان، هر سلیقه

مختص هر سازمان، هر سلیقه

سازمان‌ها به لحاظ ویژگی‌های قوانین و مقررات، ساختار سازمانی و انواع پست‌های سازمانی با یکدیگر تفاوت دارند. این تفاوت موجب می‌شود که سیستم منابع انسانی هر سازمان نیازمند ویژگی‌ها و امکانات خاصی باشد. پرگار به دلیل ماهیت معماری و زیرساخت خود قادر است تا با سفارشی‌سازی بخش‌های مورد نیاز در سایت مشتری، با توجه به سلیقه‌ها و سیاست‌های خاص مدیران، رویه‌ها و قوانین ویژه هر سازمان تطبیق پیدا نموده و نیازهای خاص مدیران در سازمان را پوشش دهد.

تجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند

در پرگار، سیستم به گونه ای طراحی شده است تا کاربر بتواند تمامی فعالیت های خود را آنچنان که دوست دارد انجام داده و بالاترین کارایی را ایجاد نماید. زمانی که کار با پرگار را آغاز می نمایید کمترین نیاز به آموزش شخص دیگری پیدا خواهید نمود. رنگ های بخش های مختلف پرگار به صورت کاملا حرفه ای به تناسب نوع فعالیت و مخاطب آن بخش ایجاد و استفاده شده است.

تجربه کاربری لذت بخش و معنا دار سیستم جامع منابع انسانی برید سامانه نوین