از الف تا ی پوشش نیازهای سازمان

پس از ۲۰ سال حضور در حوزه سیستم‌ اتوماسیون اداری سازمان های بزرگ و کوچک داخلی،‌ برخورد با هزاران مورد،‌ نیاز،‌ درخواست و مشکل مشتریان، ‌تجربه خود را برای توسعه محصولی جامع که می تواند تمام نیاز های یک سازمان را پوشش دهد به کار برده ایم.

اطمینانی ریشه دار و پایدار

به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و مورد اعتمادترین شرکت های فعال در حوزه سیستم های اتوماسیون اداری،‌ معماری سیستم جامع پرگار را به گونه‌ای توسعه داده‌ایم تا تمامی نیازها و دغدغه های امنیتی مشتریان خود را مرتفع نموده و حافظ امنیت اطلاعاتی آنها باشیم. با استفاده از به‌روزترین فناوری‌های امنیتی و همچنین همکاری با نهادهای شاخص امنیتی کشور به این مهم دست یافته‌ایم. مدیران در پرگار می توانند دسترسی به اطلاعات را بر اساس جایگاه افراد و سیاست های خاص سازمان، ایجاد و کنترل نمایند. همچنین تمامی رویدادهای رخ داده در نرم‌افزار بدون استثنا ثبت می گردد تا در هر زمان بر اساس نیاز مدیران قابل ردیابی و بررسی باشد.

اتوماسیون اداری پرگار برید سامانه نوین

پشتیبانی کامل از امضا دیجیتال

سیستم اتوماسیون اداری – اسناد حسابداری – سیستم bpms

امضا دیجیتال در سیستم اتوماسیون اداری تحت وب پرگار
ارتباط منسجم اتوماسیون اداری پرگار برید سامانه نوین

ارتباطی منسجم میان همه اطلاعات سازمان

جریان پیوسته و ارتباط چندبعدی میان اطلاعات زیر سیستم های مختلف اتوماسیون اداری پرگار،‌ امکان تولید محتوای مکاتبات بر اساس سایر سیستم های سازمانی و اتصال تمامی مولفه های مختلف به دیگر موجودیت های سازمانی را موجب می گردد. هدف ما از تاکید به رویکرد یکپارچه در توسعه سیستم جامع اداری پرگار افزایش سرعت و سهولت جابه‌جایی اطلاعات در داخل سازمان، حذف فعالیت های اضافی و حذف کاغذ از فرآیندهای اداری بوده است. به عنوان مثال می توان اسناد ایجاد شده در سیستم پرگار را به سیستم بایگانی و آرشیو اسناد ارسال نمود و آن را بر روی سیستم پیام رسان نمایش داد.

تجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند

سیستم جامع پرگار طوری طراحی شده است که کاربر بتواند همه فعالیت‌های خود را آن‌گونه که دوست دارد انجام دهد و بالاترین کارآیی متمرکز را تجربه کند.
شروع کار با پرگار، کوچک‌ترین نیازی به آموزش ندارد!
طراحی محیط کاربری سیستم اداری پرگار،‌ بر اساس استانداردهای UI/UX، همکاران را به تجربه کاربری متمایز و گذراندن مفید ساعات کاری در فضایی آرامش‌بخش می‌رساند.

تجربه کاربری لذت بخش سیستم اتوماسیون اداری پرگار

قابل تغییر به سلیقه شما و به قواره سازمان شما

تمامی بخش های پرگار متناسب با ساختار و نیازهای سازمان مشتری تغییر پیدا می کند. می توان تمامی پارامترها و ویژگی های پرگار را بر اساس سلایق مدیران و روال های کاری سازمان ها،‌ نوع دبیرخانه،‌ وضعیت واحدهای ثبت و … تنظیم نمود و ویژگی‌های ساختاری و نگارشی نامه‌های مکاتبات را بر اساس نیازها و روال‌های خاص سازمان و مدیر تغییر داد.

تجربه استفاده از پرگار، هر زمان و هر مکان

پرگار به واسطه طراحی خود می تواند بر روی هر سیستمی‌، – موبایل،‌ تبلت، کامپیوتر – کامل ترین تجربه استفاده از سیستم را فراهم آورد. هیچ نگرانی وجود ندارد که کجا هستید و یا اینکه به دفتر خود دسترسی ندارد،‌ همیشه می توان به اطلاعات پرگار خود دسترسی داشته باشید.