برید سامانه نوین > محصولات برید > سیستم جامع پرگار > سیستم اتوماسیون اداری پرگار

از الف تا ی پوشش نیازهای سازمان

پس از ۲۰ سال حضور در حوزه سیستم‌ اتوماسیون اداری سازمان های بزرگ و کوچک داخلی،‌ برخورد با هزاران مورد،‌ نیاز،‌ درخواست و مشکل مشتریان، ‌تجربه خود را برای توسعه محصولی جامع که می تواند تمام نیاز های یک سازمان را پوشش دهد به کار برده ایم.

Slide اتوماسیون اداری پرگار برید سامانه نوین اتوماسیون اداری پرگار برید سامانه نوین اتوماسیون اداری پرگار برید سامانه نوین اتوماسیون اداری پرگار برید سامانه نوین

اطمینانی ریشه دار و پایدار

به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و مورد اعتمادترین شرکت های فعال در حوزه سیستم های اتوماسیون اداری،‌ معماری سیستم جامع پرگار را به گونه‌ای توسعه داده‌ایم تا تمامی نیازها و دغدغه های امنیتی مشتریان خود را مرتفع نموده و حافظ امنیت اطلاعاتی آنها باشیم. با استفاده از به‌روزترین فناوری‌های امنیتی و همچنین همکاری با نهادهای شاخص امنیتی کشور به این مهم دست یافته‌ایم. مدیران در پرگار می توانند دسترسی به اطلاعات را بر اساس جایگاه افراد و سیاست های خاص سازمان، ایجاد و کنترل نمایند. همچنین تمامی رویدادهای رخ داده در نرم‌افزار بدون استثنا ثبت می گردد تا در هر زمان بر اساس نیاز مدیران قابل ردیابی و بررسی باشد.

اتوماسیون اداری پرگار برید سامانه نوین

پشتیبانی کامل از امضا دیجیتال

سیستم اتوماسیون اداری – اسناد حسابداری – سیستم bpms

امضا دیجیتال در سیستم اتوماسیون اداری تحت وب پرگار
ارتباط منسجم اتوماسیون اداری پرگار برید سامانه نوین

ارتباطی منسجم میان همه اطلاعات سازمان

جریان پیوسته و ارتباط چندبعدی میان اطلاعات زیر سیستم های مختلف اتوماسیون اداری پرگار،‌ امکان تولید محتوای مکاتبات بر اساس سایر سیستم های سازمانی و اتصال تمامی مولفه های مختلف به دیگر موجودیت های سازمانی را موجب می گردد. هدف ما از تاکید به رویکرد یکپارچه در توسعه سیستم جامع اداری پرگار افزایش سرعت و سهولت جابه‌جایی اطلاعات در داخل سازمان، حذف فعالیت های اضافی و حذف کاغذ از فرآیندهای اداری بوده است. به عنوان مثال می توان اسناد ایجاد شده در سیستم پرگار را به سیستم بایگانی و آرشیو اسناد ارسال نمود و آن را بر روی سیستم پیام رسان نمایش داد.

تجربه کاربری لذتبخش، معنادار و ارزشمند

سیستم جامع پرگار طوری طراحی شده است که کاربر بتواند همه فعالیت‌های خود را آن‌گونه که دوست دارد انجام دهد و بالاترین کارآیی متمرکز را تجربه کند.
شروع کار با پرگار، کوچک‌ترین نیازی به آموزش ندارد!
طراحی محیط کاربری سیستم اداری پرگار،‌ بر اساس استانداردهای UI/UX، همکاران را به تجربه کاربری متمایز و گذراندن مفید ساعات کاری در فضایی آرامش‌بخش می‌رساند.

تجربه کاربری لذت بخش سیستم اتوماسیون اداری پرگار

قابل تغییر به سلیقه شما و به قواره سازمان شما

تمامی بخش های پرگار متناسب با ساختار و نیازهای سازمان مشتری تغییر پیدا می کند. می توان تمامی پارامترها و ویژگی های پرگار را بر اساس سلایق مدیران و روال های کاری سازمان ها،‌ نوع دبیرخانه،‌ وضعیت واحدهای ثبت و … تنظیم نمود و ویژگی‌های ساختاری و نگارشی نامه‌های مکاتبات را بر اساس نیازها و روال‌های خاص سازمان و مدیر تغییر داد.

تجربه استفاده از پرگار، هر زمان و هر مکان

پرگار به واسطه طراحی خود می تواند بر روی هر سیستمی‌، – موبایل،‌ تبلت، کامپیوتر – کامل ترین تجربه استفاده از سیستم را فراهم آورد. هیچ نگرانی وجود ندارد که کجا هستید و یا اینکه به دفتر خود دسترسی ندارد،‌ همیشه می توان به اطلاعات پرگار خود دسترسی داشته باشید.